Czy nadal można uzyskać adres e-mail @ icloud.com?


16

Skonfiguruj nowe konto iCloud dla kogoś, a nie widzę opcji, aby skonfigurować adres @ icloud.com i korzystać z bezpłatnej usługi e-mail. Czy ktoś wie, czy nadal jest to możliwe i jak to zrobić?


Czy to pomaga?
Tyson,

„Jeśli skonfigurujesz iCloud przy użyciu identyfikatora Apple ID, który nie kończy się na icloud.com, me.com lub mac.com, musisz skonfigurować adres e-mail icloud.com, aby móc korzystać z Poczty iCloud.” Nie wyjaśnia, jak to zrobić.
Jason

Nie mogę tego zrobić, dlatego zapytałem, czy link pomógł, ale rób to, co mówi następna linia po ... Przejdź do Ustawienia> iCloud i włącz przełącznik poczty, myślę, że o to właśnie chodzi it
Tyson

Rozumiem, co masz na myśli, spróbuję później i zaktualizuję ten wątek. Nie pamiętam wcześniej, aby konfigurować pocztę na urządzeniu fizycznym.
Jason

Wejdź na iCloud.com i kliknij „Utwórz teraz” .
user14492,

Odpowiedzi:


19

Kroki wydają się dziwne, ale najpierw musisz utworzyć swój Appleid przy użyciu adresu innego niż Apple (pamiętaj, że jeśli masz już adres e-mail @icloud, @mac lub @me, ten adres e-mail jest już identyfikatorem Apple)

Po utworzeniu identyfikatora Apple ID na urządzeniu wybierz Ustawienia> iCloud i włącz przełącznik poczty, tam zostaniesz poproszony o utworzenie adresu e-mail @ icloud.com.

Możesz też przejść do ustawień i przejść do poczty. Stamtąd dodaj konto i wybierz iCloud. Jeśli wybierzesz opcję „utwórz Apple ID” na tym ekranie, z dowolnego powodu, możesz utworzyć wiadomość e-mail „@ icloud.com”.

źródło Apple kb


13

Za pomocą komputera Mac:

Preferencje systemowe -> Konta internetowe -> (Może trzeba kliknąć +) -> Wybierz iCloud po prawej stronie -> Utwórz Apple ID -> Postępuj zgodnie z instrukcjami

Pamiętaj również, że po wprowadzeniu daty urodzin wybierz „Uzyskaj bezpłatny adres e-mail iCloud”.


0

Konta iCloud są różne dla różnych urządzeń. Jeśli używasz iPhone'a, iPada, a nawet iPoda Touch, możesz korzystać z iCloud. iCloud to własna usługa Apple icloud, która umożliwia zapisywanie wszystkich danych obecnych na telefonie iPhone w chmurze online. Aby korzystać z usługi iCloud, musisz utworzyć adres e-mail icloud (@ icloud.com).

Utworzenie bezpłatnego adresu e-mail iCloud (@ icloud.com) jest naprawdę bardzo prostym zadaniem i nie zajmuje dużo czasu. Oto jak utworzyć adres e-mail @ icloud.com na urządzeniu iPhone lub iPad:

 • Na ekranie głównym urządzenia wybierz opcję Ustawienia i dotknij przycisku iCloud .
 • Jeśli jesteś już zalogowany na dowolnym koncie iCloud, wyloguj się.
 • Po wylogowaniu wybierz opcję Utwórz nową opcję Apple ID .
 • Teraz wpisz swoją datę urodzin , imię i nazwisko .
 • Następnie pojawi się opcja dodania identyfikatora adresu e-mail, gdzie poniżej nie pokazuje żadnego identyfikatora, stwórz go, wtedy tylko Ty możesz uzyskać nowy darmowy identyfikator icloud .
 • Wybierz Uzyskaj bezpłatny adres e-mail icloud, aby skonfigurować adres e-mail @icloud.
 • Teraz wprowadź nazwę użytkownika, której chcesz używać na swoim koncie iCloud.
 • Aby skonfigurować adres e-mail @icloud, potwierdź proces, wybierając przycisk Utwórz .
 • Wprowadź hasło i potwierdź je.
 • Teraz, aby zabezpieczyć swoje konto iCloud, wybierz trzy pytania bezpieczeństwa i wprowadź odpowiedzi.
 • Na koniec zaakceptuj Regulamin . Otóż ​​to!
 • Właśnie utworzyłeś bezpłatny adres e-mail icloud. Teraz ciesz się !!

W ten sposób możesz zobaczyć, jak łatwo jest utworzyć bezpłatny adres e-mail iCloud (@ icloud.com).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.