Jak przekonwertować wideo na iPada?


12

Muszę przekonwertować niektóre moje filmy i inne filmy na iPada i zastanawiam się, jakie rozwiązania są dostępne w tym celu. Idealnie, chciałbym mieć coś, co doda nowy film do mojego iTunes.


Możesz wypróbować Vuze (www.vuze.com). Chociaż jest to w zasadzie klient Bit-torrent, ma kilka dodatkowych funkcji, które konwertują dowolny plik wideo na formaty specyficzne dla iPhone / iPad / iPod. Użyłem tego i czuję się bardzo dobrze.
garikapati,

@garikapati Proszę dodać to jako odpowiedź.
daviesgeek

1
Chciałbym poświęcić chwilę, aby przypomnieć wszystkim, że mamy politykę autopromocji w faq i poprosić każdego, kto odpowie na referencje, aby unikał rażących materiałów promocyjnych jako „odpowiedzi”.
bmike

Odpowiedzi:


17

Hamulec ręczny to ładne narzędzie do konwersji wideo typu open source. Oto post na blogu z kilkoma dobrymi informacjami na temat ustawień, które można wykorzystać do zgrywania / konwersji iPada.

Jeśli chodzi o automatyczne dodawanie filmów do iTunes, Handbrake nie zrobi tego. Jeśli jednak korzystasz z systemu OS X, ten AppleScript wydaje się, że byłby do tego zadania. Skrypt obserwuje folder, gdy plik jest w nim kopiowany, czeka, aż plik przestanie się powiększać (po zakończeniu kopiowania lub kodowania [w tym przypadku]), a następnie doda element do biblioteki iTunes. Nie miałem jednak okazji tego przetestować, więc nie mogę zagwarantować, że będzie działać zgodnie z oczekiwaniami.


David, dziękuję za link i artykuł. Spróbuję. Doszedłem do wniosku, że w systemie Windows w mojej bibliotece jest folder „Automatycznie dodaj do iTunes”, w którym mogę wyrzucać pliki i będą one automatycznie wprowadzane do mojej biblioteki iTunes
gyurisc

Czy istnieje oficjalne ustawienie iPada dla hamulca ręcznego?
gyurisc

1
Nie wierzę, że tak jest. Jeśli chcesz użyć ustawienia wstępnego, ustawienie wstępne AppleTV wygląda tak, jakby pasowało do rachunku.
David Barry

2
nie oficjalne, ale równie dobre, a także wyjaśnienie, w jaki sposób korzystać w zależności od zamierzonego użycia i źródła wideo: lifehacker.com/5572037/…
Victor Jalencas

2

Używam RipIt do digitalizacji moich płyt DVD, to bardzo proste.

http://thelittleappfactory.com/ripit/

RipIt użyje rozszerzenia Handbreak do kompresji rzeczy w drugim przejściu, ale do tego używam samego Handbreak.

Po zakończeniu mam dwa pliki: zgrany plik nieskompresowany, który zapisuję na zewnętrznym dysku twardym na wypadek, gdyby odtwarzacz DVD OS X kiedykolwiek otrzymał AirPlay, dzięki czemu mogę odtwarzać filmy lepszej jakości za pośrednictwem AppleTV, oraz skompresowany plik utworzony przez Handbreak, który przenoszę do iTunes i zsynchronizuj z moim iPadem (i wykonaj kopię zapasową na zewnętrznym, aby zachować bezpieczeństwo).

Handbreak jest także przydatny, gdy chcesz mieć napisy w obcym filmie lub chcesz, aby dodatki na płycie DVD były dostępne; pozwala uporządkować ścieżki i takie, choć interfejs użytkownika jest nieco przytłaczający.

Mam 64 GB iPada z ponad 20 pełnometrażowymi filmami na raz i dużo miejsca na więcej. Dużo latam, a iPad, słuchawki z redukcją szumów Bose 15 i filmy sprawiają, że długie loty są tolerowane, a nawet przyjemne.


Powiedziałbym, że jest to (lub najwyraźniej jeden z) produkty Mac klasy premium do konwersji wideo. Działa dobrze, jest często aktualizowany, ma wsparcie komercyjne, a firma, która sprawia, że ​​jest dobrze postrzegana jako wykonująca dobrą pracę przez lata.
bmike


1

Jeśli często coś robisz, możesz rozważyć zainwestowanie w Elgato Turbo.264 HD , który składa się z klucza USB przyspieszającego konwersję wideo oraz oprogramowania do konwersji (w tym o funkcję „dodaj do iTunes”, o którą prosiłeś). Klucz sprzętowy jest również kompatybilny z jednym lub dwoma innymi konwerterami wideo, takimi jak Toast Roxio.

Możesz także kupić oprogramowanie Turbo.264 samodzielnie, w Elgato lub w sklepie z aplikacjami na Maca , ale przy około 50 USD trudno jest polecić ... tak naprawdę nie robi nic, co mogą zrobić tańsze lub bezpłatne konwertery .


0

Alternatywnie, jeśli nie chcesz konwertować, możesz prawdopodobnie odtworzyć oryginalne pliki wideo za pomocą aplikacji takiej jak AVPlayerHD, która obsługuje formaty wideo, których iTunes nie obsługuje.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.