Wybierz dostawców w iOS 9 Spotlight sugerowane wiadomości [duplikat]


1

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Zastanawiam się, gdzie mogę wybrać / zmienić źródła wiadomości, których używa Spotlight w nowym iOS 9 ...! Mieszkam w Szwajcarii i nie mam aplikacji Wiadomości ...

nigdy wcześniej nie odwiedzałem większości stron


Czy możesz wskazać, edytując post, jeśli masz samą aplikację do wiadomości? To wydaje się działać, aby skonfigurować go w ograniczonych krajach.
bmike

Odpowiedzi:


-1

Myślę, że sekcja wiadomości w wyszukiwaniu w centrum uwagi jest połączona z twoją aplikacją do wiadomości na iOS, spróbuj zmienić źródła tam, aby zobaczyć, czy ma jakieś efekty. Możesz także zajrzeć do ustawień wyszukiwania w centrum uwagi.


Gdzie w ustawieniach wyszukiwania w centrum uwagi wpływasz na wybór wiadomości. Wszystko, co widzę, to przełącznik binarny, który pozwala na treść lub całkowicie ją zabrania.
bmike

następnie jest połączony z twoją aplikacją wiadomości lub zmienia się w zależności od Twojej lokalizacji, niektóre mają wiadomości CNN, inne mają inne źródła
enzo

Czyli w ustawieniach nie ma nic do obejrzenia?
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.