Usuwanie nagłówków wiadomości z wyszukiwania Spotlight w iOS 9


37

Jak mogę wyłączyć nagłówki wiadomości w Spotlight Search w iOS 9?

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Wyłączenie sugestii wyróżnienia nie powoduje wymazania historii wiadomości. Czy istnieje sposób na usunięcie historii wiadomości, aby poprzednie artykuły nie pojawiały się po wpisaniu odpowiednich słów w polu wyszukiwania? Dzięki

@ user173916 Może wyłączyć AKTUALNOŚCI w WYSZUKIWANIU SPOTLIGHT? Nie jestem pewien, dlaczego ci to nie zadziałało.
Django Reinhardt

Odpowiedzi:


2

W systemie iOS 10 możesz teraz usunąć widżet Wiadomości z ekranu blokady i centrum powiadomień w taki sam sposób, jak usuwasz inne widżety.


A jak by to było? Jestem zakłopotany i sam nie potrafię tego rozgryźć.
Jonathan van Clute,

w końcu to rozgryzłem. Musisz przewinąć do samego końca centrum powiadomień i kliknąć Edytuj, a następnie możesz usunąć / dodać widżety.
Jonathan van Clute,

30

Myślę, że chodzi o wyłączenie „Sugestii Spotlight” w okienku preferencji Ogólne> Wyszukiwanie Spotlight, ale pozostawienie „Sugestii Siri” włączone? Jest zakopany na liście!

wprowadź opis zdjęcia tutaj


@ Mark Mark Mark. Czy masz zrzut ekranu tego działającego?
Steve Moser

2
To wyłącza znacznie więcej niż tylko Wiadomości w centrum uwagi. Wyłącza wszystkie sugestie Spotlight podczas wyszukiwania, takie jak artykuły internetowe i trafienia w App Store.
AndyGeek,

@AndyGeek Nie wyłącza artykułów internetowych. Podczas wyszukiwania nadal widzę wyniki Bing, a na dole strony jest opcja wyszukiwania w App Store.
Django Reinhardt,

1
Dobry chwyt Miałem też wyłączone sugestie. Zastanawiam się, dlaczego mam w pobliżu, a ty nie. Czy gdzieś to wyłączyłeś?
bmike

Na moim iOS 9.3.2 mam tylko jedno główne ustawienie w tym okienku: „Sugestie Siri” (plus indywidualne przełączanie aplikacji). Nie ma opcji dla „Sugestii Spotlight”. Po wyłączeniu „Sugestii Siri” widać tylko pasek wyszukiwania na ekranie wyszukiwania. Czy brakuje mi innego ustawienia? Naprawdę chciałbym po prostu wyłączyć wiadomości (zbiera takie tandetne źródła).
Simon East

6

W ustawieniach regionalnych w USA można dość łatwo dostosować. Istnieje przełącznik o nazwie Wiadomości, który kontroluje to źródło informacji w centrum uwagi.

Otwórz aplikację ustawień, stuknij ogólne, stuknij wyszukiwanie spotlight, wyłącz wiadomości (lista jest posortowana alfabetycznie, więc początkowo jest wyłączona z ekranu)

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Po wyłączeniu powinieneś zobaczyć ekran wyszukiwania, taki jak poniżej (przyciąłem ikony u góry, a poniżej dolnej części jest pusta niebieska przestrzeń)

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Nie jestem w stanie przetestować innych ustawień regionalnych, ale być może inni mogą pomóc w edycji lub opublikowaniu ich rozwiązania.


3
To usuwa wyniki podczas wyszukiwania, ale Spotlight nadal wyświetla sugestie News.app podczas pierwszego oglądania tego ekranu bez wyszukiwania.
Steve Moser

1
@SteveMoser Jaką wersję budujesz? Czy zrestartowałeś się, aby upewnić się, że ustawienie jest ustawione poprawnie? Upewnij się też, że masz kilka GB miejsca na urządzeniu, aby po dokonaniu zmiany przebudować reflektor. Moje wyszukiwanie w centrum uwagi jest jednak dość responsywne, gdy dodam lub usunę rzeczy z miksu. Dziwni ludzie się zaklinowali.
bmike

1
W brytyjskiej wersji systemu iOS nie ma również aplikacji z wiadomościami. Dzięki za pracę, ale niestety nie pomaga.
Django Reinhardt,

2
wszystko - ryknąłem @SteveMoser na temat głosów :-) Wyjaśnię moją odpowiedź na temat amerykańskich ustawień regionalnych. Nie potrzebuję głosów i doceniam komentarze - prośby o większą jasność.
bmike

2
@bmike Tutaj skomentuj komentarz. ;)
Steve Moser

6

Wybierz Ustawienia> Ogólne> Wyszukiwanie Spotlight.

Wyłącz „Mapy”, aby pozbyć się sekcji „W pobliżu”. Wyłączenie „Sugestii Spotlight” usuwa artykuły z wiadomościami.


2

Wygląda na to, że jest to sprawa typu wszystko albo nic. Jeśli przejdziesz do opcji Ogólne> Wyszukiwanie Spotlight, a następnie wyłączysz Sugestie Siri , pozbywamy się sugerowanych wiadomości, ale pozbywamy się również sugerowanych kontaktów i aplikacji.


1
Mam Sugestie Siri na 4 oddzielnych urządzeniach iOS i żadne nie ma wiadomości na żadnym ekranie reflektora. Być może dzieje się coś jeszcze, czego jeszcze nie odkryliśmy, ale dla mnie to nie wszystko.
bmike

1
@bike To może być. Bardzo chciałbym wiedzieć, co się dzieje.
Steve Moser

2

Przejdź do Ogólne → Wyszukiwanie Spotlight i wyłącz Wyniki Bing Web, Wiadomości i Sugestie Spotlight i voilà!


Zgadza się. Nie trzeba całkowicie wyłączać sugestii Siri ani ustawień regionalnych w USA.
hektorpalny

-1

przejdź do Ogólne> Wyszukiwanie Spotlight> Wyłącz „Sugestie Spotlight” w wynikach wyszukiwania


-1

Ok, dręczę się tym, wydaje się, że najważniejsze są sugestie, nawet ponownie włączyłem Wiadomości, a sekcja u dołu pozostaje pusta (ustawienia regionalne w Wielkiej Brytanii)

Zgoda. Rezultat jest taki sam dla regionu Australii. 👍


Tak mówi już zaakceptowana odpowiedź na tej stronie?
Django Reinhardt

-2

Musisz wyłączyć „Sugestie SPOTLIGHT”, a nie „Sugestie SIRI”. Ustawienia, Ogólne, Wyszukiwanie Spotlight, przewiń w dół, aż zobaczysz „Sugestie Spotlight”, a następnie wyłączy się.


Jest już zaakceptowana odpowiedź mówiąca, że ​​...?
Django Reinhardt

-2

Po prostu wyłącz sugestie siri, to zablokuje wszystko inne.


Witamy w Zapytaj inaczej. Doceniamy te informacje, ale po uzyskaniu reputacji prześlij mikro-odpowiedzi do komentarzy. Możesz też dodać więcej szczegółów, ponieważ chcemy, aby odpowiedź była użyteczna dla innych osób i osób o mniejszej wiedzy technicznej. Możesz dodać np. Zrzuty ekranu, nawigację do opcji i podobne
TheBro21
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.