Jak przekierować port 25565 na kapsułę czasu na lotnisku


0

Próbuję przekierować port 25565 dla serwera gier. Próbowałem przejść do ustawień mapowania portów i utworzyć jedno dla 25565 na TCP i UDP, a także zarezerwować ip na Rezerwacje DHCP. Port nadal nie jest otwarty, jak pokazano na stronie http://portchecker.co/check i innych witrynach sprawdzających port. Co ja robię źle?

Odpowiedzi:


1

Ustawienia przekierowania portów w narzędziu Airport Utility wymagają podania prywatnego adresu IP - czy port zdecydowanie przekierowuje na ten adres IP? Spróbuj ustawić go jako statyczny na urządzeniu zamiast rezerwować dynamiczny adres IP.


Nie sądzę, że port w ogóle przekierowuje, ponieważ kiedy korzystam ze stron sprawdzających port, pokazuje, że jest zamknięty. Ponadto skonfigurowałem już komputer, aby miał statyczny adres IP i użyłem go podczas tworzenia reguły mapowania portów.
thesecretmaster

Czy port jest otwarty na komputerze docelowym? Sprawdź zaporę i sprawdź, czy możesz uzyskać dostęp do portu w sieci (np. Ping z innego komputera lub spróbuj dołączyć do gry lokalnie).
newton
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.