Brak aplikacji Apple News


13

Właśnie zaktualizowałem system iOS9, ale nie mogę znaleźć aplikacji Apple News. Wszystkie strony internetowe sugerują, że aplikacja Wiadomości jest częścią wydanej wersji iOS9. Co ciekawe, brytyjska strona Apple, co nowego w iOS9, sugeruje, że będzie „wkrótce”. Czy jest to problem tylko w Wielkiej Brytanii?


Czy nadal masz Kiosk?
RedEagle2000,

Nie wydaje mi się ... Nigdy go nie użyłem, ale wyszukiwanie reflektorów go nie wymienia.
BudgieUK

To bardzo dziwne. Jestem w USA, ale od czasu pobrania pierwszej publicznej wersji beta systemu iOS 9 mam aplikację Wiadomości na iPadzie Air
RedEagle2000 16.09.15

2
„Firma Apple powiedziała, że ​​rozpocznie swoją działalność w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii”. Z tego artykułu CNET: cnet.com/uk/news/apple-launches-news-app/#
RedEagle2000

Mam iOS w wersji beta beta na iPadzie i to wszystko!
BudgieUK

Odpowiedzi:


9

Musisz ustawić swój region z settings.app do USA

proszę zobaczyć załącznikZmieniłem swój „region” na USA, a teraz już jest!
BudgieUK

1
„Musisz ustawić swój region z settings.app na USA” - dzięki temu pojawi się aplikacja Wiadomości, ale wątpię, żeby to właśnie mieliśmy zrobić.
Paul D. Waite,

1
@AndrewFerrier lol to nie jest powód, by głosować za ludźmi, prawda? Ta odpowiedź ma swój wkład. Nie możesz po prostu głosować na ludzi, ponieważ nie zgadzasz się z tym podejściem osobiście. Co najwyżej po prostu dodaj komentarz. Nie wyjaśniłeś też, jaki jest „wpływ na wiele innych rzeczy w systemie”. Czy mogę również głosować, że była to odpowiedź?
Xji

1
Racja, zamiast głosowania w dół i chwytania komentarzy, dlaczego po prostu nie edytować odpowiedzi, aby dodać odpowiednie ostrzeżenie?
Mike Chamberlain,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.