Jak przenosić filmy z iPhone'a na komputer z systemem Windows za pomocą kabla?


3

Jak przenosić filmy z iPhone'a?

Nagrałem długie wideo i zapełniłem pamięć. Teraz chcę go przenieść z iPhone'a.

Jeśli podłączę go do ogólnego komputera z systemem Windows, pojawi się on jako urządzenie w Moim komputerze. Wewnątrz widzę Internal Storagefolder, a następnie DCIMfolder.

Niestety nie widzę tam filmów. Prawdopodobnie pojawiają się jako niektóre nienazwane, niezidentyfikowane ikony (patrz jedna powyżej IMG_2633.JPG):

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Nie mogę przeciągać i upuszczać takich ikon.

Dodatkowo mogę przeciągać zdjęcia, ale jeśli wybiorę opcję „Przenieś”, są one nadal kopiowane, tzn. Nie są usuwane z iPhone'a. Gdybym mógł przenieść wideo, prawdopodobnie też nie zostanie ono usunięte, podczas gdy muszę PRZENOSIĆ wideo z iPhone'a.

Jak to osiągnąć?

AKTUALIZACJA

Oto wideo w aplikacji. Jak poznać nazwę i ścieżkę?

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Odpowiedzi:


1

Filmy powinny znajdować się w tym samym folderze. Jeśli nie możesz zobaczyć wideo, sprawdź kilka rzeczy:

  • Czy wideo zostało zrobione przy użyciu innej aplikacji, a nie natywnej aplikacji aparatu? Jeśli tak, dane te mogą być dostępne za pośrednictwem danych aplikacji w iTunes
  • Czy w folderze DCIM są inne foldery? Po zrobieniu kilku zdjęć i filmów zostaną one rozłożone na wiele folderów.
  • Jeśli włączysz synchronizację zdjęć w iTunes, to czy zobaczysz potrzebne pliki, nawet jeśli jest to tylko tymczasowy środek, aby je sprawdzić?

Ikonę typu „urządzenie”, którą widzisz, można zignorować. Nie będzie można go skopiować ani usunąć, a zwykle po odłączeniu i ponownym podłączeniu telefonu znikną, szczególnie jeśli usuniesz pozostałe zdjęcia.

Wycinanie / wklejanie nie zawsze wydaje się usuwać je z urządzenia, ale jeśli masz pewność, że utworzyłeś kopię zapasową wszystkich zdjęć, możesz je po prostu zaznaczyć i usunąć.


Filmy zostały zrobione przy użyciu tej samej standardowej aplikacji, co zdjęcia. Jak sprawdzić, w którym są złożone, mając pod ręką iPhone'a?
Przerywa

Korzystanie z iTunes ma dodatkowe problemy: za każdym razem, gdy podłączam telefon do laptopa, mówi, że nie jest już w parze z tym komputerem i rozpoczyna bardzo długi proces, którego staram się unikać.
Przerywa

Sugeruję wykonanie następujących kroków support.apple.com/en-gb/HT204095, aby upewnić się, że połączenie działa poprawnie
Leonard Challis

Oczywiście wszystkie te działania voodoo zostały już wykonane.
Przerywa

1

Nie wiem, jakiej wersji iOS używasz. Testowałem na iOS 12 i Win7 z zainstalowanym iTunes. Wystarczy podłączyć iPhone'a zwykłym kablem USB typu A do pioruna, a następnie wpisać hasło, aby zaufać komputerowi w moim telefonie.

IPhone pojawia się jako Moje urządzenie przenośne i podobna ścieżka Pamięć wewnętrzna - DCIM - 100APPLE Mogę znaleźć filmy. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy, cut and pasteaby zakończyć operację przenoszenia. Drag nie może tego zrobić, uważa się copy and paste.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


-1

Może to być inny sposób, ale przesłałbym go do Dropbox z iPhone'a (za pomocą Dropbox.app), a następnie usunąłem z iPhone'a po sprawdzeniu, czy został poprawnie przesłany.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.