App Store jest niesamowicie powolny na Mac OS X Lion


2

Nie jestem pewien, czy to problem z Lionem, ale mój App Store jest szalenie wolny.

Wyszukałem hasło i wypróbowałem rozwiązania dostępne online, ale żaden z nich nie działa.

I ciągle widzę piłkę plażową.

Zauważyłem, że na moim Macu, gdy klikam „zobacz wszystko” w App Store, lista aplikacji najpierw wyświetla się w 3 kolumnach, a po chwili piłka plażowa staje się 4 kolumnami. Różni się od filmów innych ludzi pokazujących wolny sklep z aplikacjami. (w swoim filmie jest to automatycznie 4 kolumny).

Czy ktoś napotkał ten sam problem? Czy jest dostępne rozwiązanie?tak. Nie działa
user866435

Obserwowałem powolność, gdy zainstalowałem więcej aplikacji z Mac App Store. Pobieranie informacji z karty Zakupy jest dla mnie najwolniejsze.
Sairam

1
App Store jest wolny, ponieważ jest tylko przeglądarką treści HTML. Tak jak iTunes Store.
Ondřej Mirtes

Zauważyłem znaczną poprawę dzięki wydaniu aktualizacji 10.7.2.
Michal M

Odpowiedzi:


1

Nie znam konkretnego problemu z tym, ale ogólnie, gdy mam problem z uruchomieniem aplikacji, obwiniam uszkodzone pliki cache / preferencje. Polecam korzystanie z aplikacji takiej jak AppZapper. Możesz użyć bezpłatnego szlaku z: http://www.appzapper.com/downloads/appzapper.dmg który będzie trwał przez 10 „zapów”

Polecam przeciągnąć App Store.app do AppZapper i usunąć wszystkie pliki ALE App Store.app. Zrób to przez ODKRYCIE PUDEŁKA obok App Store.app. Przy następnym uruchomieniu Mac App Store odtworzy te (możliwe uszkodzone) pliki preferencji / pamięci podręcznej i, miejmy nadzieję, naprawi problem powolności :)

enter image description here


1
rm -r ~/Library/Caches/com.apple.appstore/; rm ~/Library/Preferences/com.apple.appstore.plist; rm ~/Library/Preferences/com.apple.appstore.plist.lockfile
Lri

Myślę, że to też działa: P
Alexander
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.