Przesuń ustawienia w El Capitan Mail.app


13

To jest inne pytanie niż to .

Czy ktoś jest w stanie opracować polecenie Terminal, które zmieni zachowanie ustawień machnięcia w Mail?

Domyślnie przeciągnij w prawo to „Oznacz jako nieprzeczytane / przeczytane”, a przeciągnij w lewo to „Kosz”.

Ustawienie Preferencje może jedynie zmienić gest przesunięcia w lewo na „Archiwizuj” zamiast „Kosz”. Jednak takie dostosowanie nie jest przewidziane dla gestu przesunięcia w prawo .

Chcę móc przesunąć w prawo do Archiwum; wydaje się to bardziej naturalne, a ponadto jest to również ustawienie na moim iPhonie.


Airmail 3 ma możliwość dostosowania wszystkich przeciągnięć do dowolnego celu z większej listy opcji. Zdaję sobie sprawę, że to nie odpowiada na dokładne pytanie, ale jest alternatywą.
tubedogg

Odpowiedzi:


1

Wyjdę na kończynę i powiem, że nie ma w tym ukrytego ustawienia.

Próbowałem utworzyć nowe konto użytkownika i przestawić główny język na arabski - aby panele tekstowe i pocztowe były ułożone od prawej do lewej zamiast od lewej do prawej, a gest przeciągania jest nadal:

  • przesuń w prawo do oznaczeń jako nieprzeczytane / przeczytane
  • przeciągnij w lewo to kosz

Myślę, że gdyby istniała tolerancja dla odmiennych zachowań, Apple wprowadziłby tę zmianę w machnięciu językiem z kierunkiem przepływu tekstu od prawej do lewej.

Mogę się mylić i mieć nadzieję, że ktoś opublikuje lepszą odpowiedź, jeśli tak naprawdę się mylę. Myślę, że chciałbyś złożyć raport o błędzie z prośbą o zmianę, jeśli nie uważasz, że Apple ponownie oceni ten wybór projektu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.