Jak mogę sprawdzić rozmiar pliku wideo na rolce aparatu iPhone'a 6?


11

Jak mogę sprawdzić rozmiar pliku wideo na rolce aparatu iPhone 6 bez podłączania go do komputera.

Odpowiedzi:


6

Aplikacja Skróty sprawiła, że ​​jest to obecnie dość łatwe. Skonfiguruj go jako rozszerzenie arkusza udostępniania, a następnie aktywuj w dowolnym filmie (lub zdjęciu) w Zdjęciach.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Bardzo fajne rozwiązanie
stakri

Ja to zrobiłem. Na ekranie „Wybierz” napisano kompresję z paskiem postępu \ przez około 1 minutę przed zgłoszeniem rozmiaru. Zgaduję więc, że zgłasza skompresowany rozmiar, a nie rozmiar na dysku. A dla tych (jak ja), którzy nie wiedzieli, „Skróty” to aplikacja firmy Apple dostępna w sklepie z aplikacjami.
John v Kumpf

3

Inną opcją aplikacji innej firmy jest aplikacja Zdjęcia Google. Możesz kliknąć zdjęcie lub film i wybrać „informacje”. Nie wymaga inicjowania przesyłania, a następnie anulowania.

Chciałbym, żeby to była wbudowana w natywną aplikację Zdjęcia na iOS, ale przynajmniej Zdjęcia Google są bezpłatne i pochodzą od renomowanego dostawcy.


1

Zarówno OneDrive, jak i Dropbox itp. Pokazują rozmiar pliku, jak tylko zaczniesz przesyłać wideo. Gdy spojrzysz na rozmiar filmu, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś natychmiast anulował przesyłanie, więc nie wydawaj niepotrzebnych danych.

Opcją, która nie wymaga przesyłania, jest rozszerzenie aplikacji Wyświetl Exif - przetworzy plik wideo na telefonie / iPadzie i poinformuje o rozmiarze filmu, bez konieczności korzystania z innej usługi.


0

możesz dodać go do wiadomości e-mail, aby sprawdzić przybliżony rozmiar. przy próbie wysłania wiadomości uważam, że pokazuje ona rozmiar załączonego zdjęcia / filmu


4
iOS często kompresuje filmy nieco przed wyświetleniem okna tworzenia wiadomości e-mail. W rezultacie to rozwiązanie może dawać nieco nieoczekiwane wyniki.
bassplayer7


-1

Aby przeciwdziałać absurdowi braku właściwości plików wideo w telefonie iPhone, wyszukaj tę aplikację w App Store: „Video Info Viewer” z Rory Hool. Jest wolne.


-2

spróbuj udostępnić wideo na utube, a wyświetli się rozmiar wideo przed przesłaniem do utube. Ponadto możesz przesyłać na icloud może również zapewnić rozmiar wideo. udostępnianie go zrzutowi zapewnia również rozmiar udostępnianego pliku.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.