Płynność interfejsu użytkownika El Capitan na Intel Iris? [Zamknięte]


0

czy jest ktoś, kto wypróbował już El Capitan GM na 2013 MBPr (Intel Iris, zintegrowane wideo)? Występują problemy z zawieszaniem się i problemami z płynnością interfejsu użytkownika na moim MBPr 13 pod koniec 2013 roku na Yosemite, więc teraz naprawdę mam wątpliwości co do instalacji El Capitan, co prawdopodobnie przyniesie jeszcze więcej problemów z wydajnością.

Odpowiedzi:


1

Mój Mac Mini 2014 ma grafikę Intel Iris Pro. Uaktualnienie z Yosemite do El Capitan zdecydowanie poprawiło ogólną gładkość. Na przykład zmiana rozmiaru okien Findera jest gładka. Przełączanie paneli preferencji jest tak samo płynne jak w Mavericks. Jest zauważalny we wszystkich aplikacjach. El Capitan jest zdecydowanie poprawą.


Najciekawsze rzeczy to przełączanie między pulpitami, otwieranie Mission Control. Jak się czujesz?
kas-kad

1
Kontrola misji działa przy stałym 60 fps, prawdopodobnie dlatego, że rozmyta tapeta została usunięta. W każdym razie nigdy nie spadł ani jeden fps od wersji beta 1. Przełączanie pulpitu działa w ten sam sposób.
Andreas Schulz,

Och, zapomniałem o jednej ważnej rzeczy. Rozdzielczość ekranu Nie jestem pewien, czy używasz 4K lub czegoś porównywalnego z siatkówką ... Więc problemy z wydajnością są dla ciebie znacznie rzadsze.
kas-kad

Właśnie zainstalowałem El Capitan. Łał. Spektakularna gładkość w porównaniu z Yosemite!
kas-kad
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.