„W tej chwili nie można pobrać aplikacji”


18

Mój iPhone 4 nie może pobierać żadnych aplikacji. Pojawia się komunikat ostrzegawczy z informacją: „nie można obecnie pobrać aplikacji” oraz „gotowe” i „spróbuj ponownie”. Co mogę zrobić?


2
W tym pytaniu brakuje podstawowych badań dotyczących tego, co zrobiłeś, aby rozwiązać problem. Brakuje również jakiejkolwiek specyfiki. Czy mógłbyś go edytować po przeczytaniu How to Ask ? Dziękujemy i witamy, aby zapytać inaczej.
bmike

Odpowiedzi:


6

Spróbuj wykonać następujące kroki, aby rozwiązać problem. Po każdym kroku sprawdź, czy nadal masz ten problem.

 1. Wystarczy dwukrotnie stuknąć ikonę aplikacji, której nie można pobrać, i poczekać kilka sekund. Pobieranie powinno zostać wznowione.

 2. Jeśli pojawi się przycisk z opcją „spróbuj ponownie”, zanotuj postęp pobierania do momentu wystąpienia błędu i dotknij „spróbuj ponownie”. Błąd może zostać zwrócony, ale jeśli postęp jest zaawansowany, naciskaj przycisk „spróbuj ponownie”, aż aplikacja zostanie w pełni pobrana. Po wykonaniu tej czynności problem może w ogóle nie powrócić w przypadku przyszłych aktualizacji aplikacji.

 3. Stuknij Ustawienia> Ogólne> Data i godzina> Ustaw automatycznie> i przesuń, aby wyłączyć „Ustaw automatycznie”. Ręcznie ustaw datę o rok do przodu. Teraz spróbuj ponownie pobrać aplikacje. Jeśli pojawi się komunikat o błędzie, wróć, aby włączyć „Ustaw automatycznie”, a następnie spróbuj ponownie pobrać aplikacje.

 4. Uruchom ponownie urządzenie iOS. Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk włączania / wyłączania (uśpienia / budzenia), aż zobaczysz czerwony suwak i przesuń suwak, aby wyłączyć urządzenie. Aby włączyć ponownie, naciśnij i przytrzymaj przycisk wł. / Wył., Aż pojawi się logo Apple.

 5. Ustawienia> iTunes i App Store> Twój Apple ID> Wyloguj się. Uruchom ponownie urządzenie, a następnie Ustawienia> iTunes i App Store> Zaloguj się, a następnie spróbuj ponownie.

 6. Stuknij Ustawienia> Wi-Fi i wyłącz Wi-Fi, a następnie włącz ponownie.

 7. Zresetuj ustawienia sieciowe, dotykając Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Zresetuj ustawienia sieciowe, a następnie iDevice uruchomi się ponownie. Pamiętaj, że zresetuje wszystkie ustawienia sieciowe, w tym hasła Wi-Fi.

 8. Zresetuj urządzenie, naciskając i przytrzymując jednocześnie przycisk usypiania / budzenia i przycisk ekranu głównego, aż zobaczysz logo Apple.


3

Oto jeden, który znalazłem na apple.com

 1. Kliknij gotowe, gdy pojawi się ikona Gotowe
 2. Włącz tryb samolotowy
 3. Poczekaj 15 sekund
 4. Wyłączony tryb samolotowy
 5. Ciesz się i obiecuję, że to się nigdy więcej nie powtórzy na twoim urządzeniu

Ostrzeżenie: czasami to nie działa

Działa lepiej na urządzeniu iPad.


Powtarzające się twarde i miękkie ponowne uruchomienie nie rozwiązało problemu. Wydaje się, że włączenie i wyłączenie trybu samolotowego to naprawiło. Warto też zauważyć, że po zrobieniu tego pojawiło się wyskakujące okienko z informacją, że są nowe Warunki iTunes, na które musiałem się zgodzić ... Podejrzewam, że to przełączenie w jakiś sposób sprawiło, że mój telefon przestał działać, więc może mnie to skłonić.
ArtOfWarfare

Pracował dla mnie. Ale musisz wiedzieć, dlaczego tak się dzieje? A jaki tryb lotu rzeczywiście pomaga rozwiązać ten problem?
RIT

3

Spróbuj połączyć się z VPN, a następnie spróbuj ponownie pobrać lub zaktualizować.

Mam problem z aktualizacją aplikacji. Wygląda na to, że działa, a następnie nie powiedzie się z tym komunikatem:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wypróbowałem wiele sugestii znalezionych tutaj, a także na dyskusje.apple.com, z których żadna nie działała dla mnie. Niektóre sugestie zalecały majstrowanie przy Wi-Fi, resetowanie ustawień sieciowych i ustawianie DNS na 8.8.8.8. Nie mogłem sobie wyobrazić, co większość z tych sugestii miałaby wspólnego z tym problemem. Zauważyłem jednak, że wspólny mianownik wielu sugestii dotyczył sieci. Pomógł mi więc wypróbować aplikację VPN na moim telefonie. Próbowałem tego i Bingo! Samo połączenie z VPN pozwoliło mi dokończyć aktualizację.

Aby wyjaśnić, w jaki sposób podłączyłem się do VPN, skorzystałem z aplikacji PIA z Apple App Store. Jestem pewien, że istnieje wiele opcji VPN. Ale chodzi o to, że połączenie zostało nawiązane z serwerem VPN z klienta VPN znajdującego się na moim iPhonie. Nawiasem mówiąc, to iPhone 5S.


Wydaje się, że VPN rozwiązało również mój problem. Może to być DNS (za pomocą openDNS).
flyboy777

2

Zasadniczo twardy restart spowoduje naprawę ... Aby wymusić ponowne uruchomienie urządzenia, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przycisk Uśpij / Obudź i Strona główna przez co najmniej 10 sekund, aż zobaczysz logo Apple.


0

W moim przypadku właśnie obniżyłem iPada 2 do iOS 6.1.3 i nie mogłem zainstalować żadnej aplikacji (mogę przeglądać w Safari, przeglądać App Store itp.). Wypróbowałem wszystkie rozwiązania z 2 najlepszych odpowiedzi, a także ponownie przeflashowałem iOS 6.1.3, ale wszystko bezskutecznie.

Wreszcie skonfigurowałem połączenie VPN i byłem zachwycony, że zacząłem pobierać aplikacje. Skonfigurowałem również serwer proxy HTTP i działało.

IMO, jeśli wypróbowałeś tryb samolotowy i wylogowałeś się, to zalogujesz się do swojego Apple ID i oba nie działają - idź po VPN lub proxy - twoja sieć robi coś zwariowanego, czego nie rozwiążesz na twoim iPhonie, iPod touch lub iPad. Należy to szczególnie wziąć pod uwagę, jeśli region App Store nie pasuje do Twojej lokalizacji (patrz poniżej).

Możliwe, że Partia Komunistyczna po prostu całkowicie zablokowała niektóre funkcje App Store (uwaga: region mojego Apple ID jest ustawiony na Stany Zjednoczone, a nie gdzie mieszkam (Chiny kontynentalne)).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.