Safari: Jak odzyskać tytuły stron?


12

Oto jak teraz wygląda góra mojej strony Safari:

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Myślę, że mam otwartych około 90 kart. Tak pracuję, wielozadaniowość. Tym, co wyróżniało Safari jako przeglądarkę, był fakt, że bez względu na liczbę otwartych kart nadal można było wiedzieć, jaki był tytuł strony. Uważam, że tytuły stron są bardzo ważne, a pozbycie się ich dla użytkowników z wieloma otwartymi kartami było błędem popełnionym przez nich w Yosemite / nowym Safari.

Czy mogę odzyskać tytuły strony?

Tak jak na przykład podczas przechwytywania ekranu, nie potrzebuję, aby adres URL był wyświetlany na białym pasku, a nie nazwa strony. Odkryłem, że okienko preferencji Safari ma „pokaż pełny adres strony internetowej”, tak jakby adres URL był ważniejszy niż nazwa strony - coś, z czym nie zgadzam się z całego serca, ale może istnieje inne ustawienie wyświetlania tytułu strony zamiast URL?


Pokaż wszystkie karty można przypisać do mapy klawiszy lub wyświetlić przycisk na pasku narzędzi. Otwiera widok kafelków stron z pokazanym tytułem strony. Można sobie wyobrazić, że celem jest zapewnienie funkcjonalności, na której polegano przed zmianą Safari pod koniec 2012 roku. Szukałem i nie znalazłem rozszerzenia zapewniającego tę funkcjonalność w inny sposób.
user90735

2
Nie mam programów do samodzielnego wykonania tego, ale na pewno byłoby możliwe napisanie rozszerzenia Safari, aby dodać „pasek rozszerzeń”, jak to nazywa Apple, które wyświetla po prostu tytuł bieżącej strony ( safari.application.activeBrowserWindow.activeTab.title). .
Timothy Mueller-Harder

Odpowiedzi:


1

Przejdź do preferencji Safari> zaawansowane, a następnie odznacz pole „Inteligentne pole wyszukiwania - pokaż pełny adres strony internetowej”


-2

Mój wczoraj całkowicie zniknął. Wszystko puste.

Przejdź do View > Customize Toolbari przeciągnij domyślny zestaw na pasek narzędzi. Wydaje się, że coś to zresetowało, a tytuły pojawiają się natychmiast. Następnie możesz dostosować go z powrotem do własnych upodobań.

Dziwne, ale poprawka działa w przeglądarce Safari 10.0.2 (link odnosi się do 9.0)

Nie działa w przeglądarce Safari 11.x (High Sierra)


To nie działa w Safari 11.0.1 na macOS 10.13.1.
jwodder

Niestety przejście do widoku i użycie domyślnego zestawu jest tylko tymczasową poprawką w przeglądarce Safari 11.0.1. Nowe karty otwierają się jako puste.
Yuri Shukost,

-4

W menu Widok Safari wybierz „Pokaż pasek kart”


1
Nie sądzę, żebyś przeczytał pytanie. Spójrz na zrzut ekranu w oryginalnym pytaniu: pasek kart jest dostępny
MicroMachine

-5

Nie wiem, czy jest to możliwe w Safari, ale w Firefoksie możesz:

  1. Przejdź do about: config. (Możesz kliknąć ostrzeżenie o swojej „gwarancji”.)

  2. Wprowadź opcję browser.tabs.drawInTitlebarw polu wyszukiwania u góry i naciśnij klawisz Return, aby przefiltrować.

  3. Kliknij dwukrotnie opcję, aby ją przełączyć false.

zrzut ekranu about: config


Dzięki!
Warto
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.