Nie mogę już odtwarzać moich utworów kolejno na moim iPhonie


2

Od lat odtwarzam muzykę na iPhonie, aktualizując ją o nowe utwory, które kupuję regularnie w iTunes.
Ostatnio moja lista utworów wygląda inaczej i mogę odtwarzać tylko jeden utwór na raz, a jeśli nie przestanę zmieniać utworów, utwór po prostu powtarza się w kółko, nawet po włączeniu odtwarzania losowego. Bardzo frustrujące, gdy próbuję biegać z ciągłą muzyką. Zauważyłem, że czerwona ikona ostatnio zmieniła kolor na biały. Nie jestem pewien, czy jest to istotne. Jak wrócić do mojego oryginalnego formatu? Dziękuję Ci!

Odpowiedzi:


4

Apple zaktualizowało aplikację muzyczną. Ikona zmieniła się wraz z aktualizacją w iOS 7, a wierzę, że aplikacja muzyczna zauważyła kilka dużych zmian w iOS 8.4. Niektóre elementy interfejsu są dla mnie trudniejsze do zrozumienia i użycia, ale wszystkie stare funkcje powinny nadal tam być.

Aby odtworzyć całą listę odtwarzania, dotknij ikony Odtwórz w prawym górnym rogu listy odtwarzania. Powinien być nałożony na okładkę albumu (prawdopodobnie 4 albumy).

Aby powtarzać w sposób ciągły, po uruchomieniu listy odtwarzania dotknij paska tuż nad paskiem nawigacji, aby wyświetlić „Teraz odtwarzane”. Następnie u dołu (może być konieczne przewinięcie w dół) znajdują się standardowe ikony powtarzania i odtwarzania losowego. Jeśli obok ikony powtarzania w prawym dolnym rogu znajduje się „1”, jest ona ustawiona na Powtórz 1. Dotknij ikony, aby ją zmienić.

Więcej informacji na temat nowej aplikacji Muzyka można znaleźć tutaj: http://m.imore.com/how-use-new-music-app-iphone-and-ipad-ultimate-guide


0

Mój zaczął to od ostatniej aktualizacji. Okazuje się, że przypadkowo trafiłem w strzałki powtórki na dole. Kiedy w końcu założyłem okulary, zobaczyłem małego w strzałkach. Kliknął na to i jest naprawiony.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.