Jak dodać informacje o lokalizacji do kalendarza za pomocą „Szybkiego wydarzenia”


10

W kalendarzu OS X Yosemite mogę szybko dodać wydarzenie, naciskając Cmd-N i wpisując „lunch jutro od 13 do 13 w McDonalds”. Ale jak mogę ustawić lokalizację? W tym przykładzie tytułem wydarzenia będzie „lunch w McDonalds”, a lokalizacja będzie pusta.

Na przykład te próby dostarczania wskazówek analizowania nie działają:

Attempted Text -> 'Interpreted Event title' [Interpreted event time]

Movie Friday 7pm at 1 Infinite Loop -> 'Movie Friday 7pm Infinite Loop' [1pm today]
Movie, 1 Infinite Loop, Friday 7pm  -> 'Movie, 1 Infinite Loop,' [Fri 7pm]
Movie at 1 Infinite Loop, Friday 7pm -> 'Movie at 1 Infinite Loop,' [Fri 7pm]
Movie, location:1 Infinite Loop, on Friday at 7pm -> 'Movie, location:1 Infinite Loop,' [Fri 7pm]

(Pożądanym rezultatem jest wydarzenie z tytułem „Film”, piątek o godzinie 19:00, lokalizacja „1 nieskończona pętla”.)

Czy aplikacja ma jakąś składnię lub podpowiedź, aby parsować tekst szybkiego zdarzenia w celu wypełnienia pola lokalizacji?


1
Dzięki @ruddfawcett, z jakiegoś powodu byłem całkowicie zdezorientowany.
fsb

1
@ ruddfawcett Jeśli konsensus po dniu lub dwóch jest taki, że masz rację / nie ma sposobu, aby to zrobić, być może powinieneś dodać jako odpowiedź, aby otrzymać nagrodę. Oczywiście, jeśli Apple kiedykolwiek wdroży tę funkcję, Elliott i ja czekamy na twoją zaktualizowaną odpowiedź :)
Philip

2
@philip Myślę, że się mylisz, iCal obsługuje to, znajduje się w dokumentacji znajdującej się tutaj: support.apple.com/en-us/HT202835 , konkretnie określa tę dokładną funkcję w akapicie pola szybkiego wydarzenia !, która wymaga usług lokalizacyjnych włączam, powiedziałbym, że to błąd, jeśli nie wypełnia automatycznie pola lokalizacji z naturalnego wpisywania tekstu
Mostafa Berg

3
Po przejrzeniu dzienników systemowych podczas tworzenia nowego zdarzenia zauważam, że ten błąd jest rejestrowany: Aug 3 09:11:58 Mac-Mini Calendar[50774]: Could not launch query, mds might have an issue mds jest serwerem metadanych w centrum uwagi, jestem prawie pewien, że to błąd, patrząc teraz na więcej szczegółów
Mostafa Berg

1
@ MostafaTorbjørnBerg W porządku, statek płynie, ale mam nadzieję, że nie zniechęci cię to do zgłaszania, jeśli coś znajdziesz. Najlepsze i dziękuję wszystkim
Philip

Odpowiedzi:


5

O ile mi wiadomo (i celowo niczego tu nie cytuję, ponieważ nie znalazłem absolutnie nic na ten temat po wielu wyszukiwaniach Google, innych poszukiwaniach itp.), W przypadku El Capitan nie ma sposobu, aby to osiągnąć .

Moim raczej prostym obejściem jest wpisanie mojego zdarzenia, takiego jak

Kolacja z Willem w środę o 19.00

A następnie, aby szybko tabprzejść do pola lokalizacji w inspektorze zdarzenia i tam wpisać lokalizację zdarzenia, np .:

Tworzenie szybkiego wydarzenia bez lokalizacji. Szybko przejdź do pola lokalizacji i wypełnij je.


Z przyjemnością zaktualizuję tę odpowiedź, ponieważ pojawi się bardziej satysfakcjonujące rozwiązanie.


Mam nadzieję, że moja odpowiedź poniżej może ci pomóc.
Użytkownik niebędący użytkownikiem

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.