Czy aplikacja iOS zostanie zaakceptowana w App Store, jeśli 80% UI jest renderowane w UIWebView, a 20% to natywny OCR


0

Mam witrynę mobilną, która na wysokim poziomie zapewnia następujące funkcje:

  1. Zaloguj się
  2. Zapisz się
  3. Kilka formularzy, w których użytkownik może wypełnić swoje dodatkowe dane
  4. Zapewnienie użytkownikowi pewnych możliwości na podstawie dostarczonych przez niego informacji

Teraz chcę zintegrować funkcje OCR, takie jak:

  1. Skanowanie dowodu osobistego
  2. Skanowanie karty debetowej
  3. Skanowanie kontroli nieważności

Aby niektóre formularze mogły zostać automatycznie wypełnione przez informacje z nich wyodrębnione.

Planuję, aby natywna aplikacja na iOS korzystała z większości formularzy, przepływała z mojej witryny mobilnej, wyświetlając odpowiednie weburle podczas przeglądania stron internetowych i integrując SDK dostawców, aby zapewnić możliwości OCR.

Czy Apple zaakceptuje moją aplikację na iOS w App Store, jeśli mam 80% przepływu, interfejs użytkownika renderowany w UIWebView, a pozostałe 20% to integracja i wykorzystanie zestawów SDK dostawców natywnych do obsługi funkcji OCR?


Odpowiedzi:


1

To idzie w szarą strefę, o której nie wiem. Zgodnie z wytycznymi Apple App aplikacja nie może być mobilną wersją witryny. Ponieważ wydaje się, że dodajesz tylko możliwości urządzenia, prawdopodobnie zostanie ono odrzucone. Pomyśl o aplikacji przepełnienia stosu. Gdyby tylko konwertował stronę internetową na aplikację bez paska adresu, nie istniałby. Musieli zastosować większość (jeśli nie wszystkie) elementów interfejsu użytkownika. Być może uda Ci się uniknąć niektórych rzeczy, takich jak formularz logowania w formularzu strony internetowej, ale musi wyglądać płynnie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.