AppStore nie zainstaluje aktualizacji OS X 10.10.5


10

Próbuję zainstalować aktualizację 10.10.5. To wydaje się niemożliwe. Za każdym razem, gdy klikam „aktualizacja” w AppStore i potwierdzam restart, pojawia się okno dialogowe: Dostępne aktualizacje uległy zmianie. Kiedy klikam „Pokaż szczegóły”, nic się nie dzieje, a aktualizacja jest dodawana do zainstalowanych aktualizacji.

Może pobieranie jest zepsute? Jak mogę zmusić AppStore do ponownego pobrania łatki? Czy mimo to mogę zainstalować aktualizację? Gdzie AppStore umieszcza swoje pliki do pobrania?

AppStore twierdzi, że dostępne aktualizacje uległy zmianie

Wiele „zainstalowanych” aktualizacji 10.10.5


Instalacja ręczna działa zgodnie z oczekiwaniami.
Teffi,

Właśnie tak się stało podczas aktualizacji Sierra. Zabicie iTunes pozwoliło mi kontynuować aktualizację za pomocą interfejsu użytkownika.
eebbesen

Odpowiedzi:


8

Zaktualizowałem z 10.10.4 i miałem ten sam problem. Nawet po ponownym uruchomieniu ta pętla się nie skończyła. Rozwiązałem go, instalując aktualizację z wiersza polecenia za pomocą tego polecenia:

softwareupdate -i -a

Aby wydać to polecenie, otwórz aplikację Terminal i wprowadź polecenie. Narzędzie pobrało pakiet aktualizacji oprogramowania i zainstalowało go. Na koniec narzędzie powiadamia o konieczności ponownego uruchomienia systemu. Po ponownym uruchomieniu zainstalowano 10.10.5 i wszystko było w porządku.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego narzędzia, zobacz https://support.apple.com/en-us/HT200113


Jeśli pojawi się Error installing updates.podczas uruchamiania tego polecenia, najpierw uruchom sudo -s.
Liron Yahdav


1

Aktualizacja Combo jest potrzebna, jeśli nie zaktualizowano do wersji 10.10.4. Jeśli korzystasz z wersji 10.10.4, potrzebujesz tylko aktualizacji (innej niż combo), która wynosi 1 GB zamiast 2.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.