Uszkodzony iPhone Apple ID


1

mój były dał mi swój stary iPhone i skonfigurował dla mnie chmurę. Zmienił hasło, więc nie mogę pobierać aplikacji ani niczego. Dostał też dobry interes z Talktalk. Umowa jest jego, ale płacę za to, że to mój bank. Problem w tym, że Talktalk będzie z nim rozmawiał, a wszelka korespondencja będzie do niego kierowana. Jak mogę wyjść z tej sytuacji i kontrolować swoje rzeczy?


1
Porozmawiaj z Apple o iPhonie - podobnie jak apple.stackexchange.com/questions/114985/... - inny powód, te same odpowiedzi. Podejrzewam, że dzięki TalkTalk utknąłeś. W najgorszym przypadku anulują płatność, pójdą do niego z dołu, a nie do ciebie. Skonfiguruj nowego dostawcę.
Tetsujin,

2
Witamy w Zapytaj inaczej. Zwykle odradzam wiele pytań na pytanie, ale jest to świetna odpowiedź na wyjaśnienie tego, co powiedział @Tetsujin. Aby odzyskać kontrolę, postępuj w następujący sposób: a) odzyskaj hasło iCloud lub zrezygnuj z tego konta b) odzyskaj kontrolę aktywacji iPhone'a lub zrezygnuj z tego urządzenia c) odzyskaj kontrolę nad numerem telefonu lub zrezygnuj z niego
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.