Jak wyświetlić ekran iPhone'a na projektorze?


2

Chcę przeprowadzić szkolenie użytkowników na temat nowego iPhone’a, który otrzymują, i chciałbym móc wyświetlać ekran na projektorze podczas rozmowy, podobnie jak w przypadku Steve'a Jobsa.

Czy istnieje sposób na zrobienie tego bez zerwania więzienia?

W szczególności chciałbym to zrobić na iPhonie 4.

Odpowiedzi:


1

Możesz pobrać iPhone Dev Tools i korzystać z emulatora, to podobno Steve Jobs robi swoje prezentacje (nie potwierdziłem tego). W przeciwnym razie będziesz musiał zrobić jailbreak i korzystać z jednej z aplikacji VNC.

Wiem, że brzmi to tak, jakbyś nie chciał jailbreaka, ale możesz to zrobić tylko dla prezentacji, a następnie wrócić do zapasów IOS. Nikt nie wiedziałby, że zostałeś złamany w więzieniu, z wyjątkiem savy.

[Aktualizacja] Zapomniałem dodać, kliknij ten link, co zrobić raz jailbroke: http://www.mp3car.com/vbulletin/iphone-mobile-osx-meshing-connect-your-car-internet-cloud/128589-mirror -your-iphone-display-extneral-display.html # post1286663


1

Możesz użyć przejściówki Apple 30-pin na VGA, aby wyświetlić ekran swojego iPhone'a na projektorze. Nie pokazuje ramki, jak telefon demonstracyjny Steve'a czy Symulator, ale pokazuje, co jest na ekranie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.