MacBook Pro Retina 15 "- 2,2 lub 2,5 Ghz? [Zamknięty]


2

Mam zamiar kupić nowy MBP (maj 2015) Retina 15 ".

Będę go używać głównie do tworzenia i programowania oprogramowania, Ruby, Rails, Angular JS, Git i HTML / CSS3.

Prawdopodobnie jest to często zadawane, ale moje pytanie brzmi: jaki byłby konsensus w sprawie aktualizacji procesora? Za 80 funtów nie mam nic przeciwko pójściu o jeden stopień do 2,5 GHz i7, ale jeśli nie robię hardcorowych rzeczy, np. Edycji grafiki / filmów, czy po prostu wyrzucam pieniądze na ścianę? Czy czas również wpłynie na szybkość tego? tj. 3-4 lata później? Czy będzie zauważalna różnica?

Odpowiedzi:


0

Jeśli możesz, najlepszą opcją jest poczekanie do października, kiedy pojawią się nowe komputery Mac, ale jeśli nie możesz, wybrałbym 2,5 GHz. Ta dodatkowa moc będzie dobra, jeśli zamierzasz przechowywać tego MacBooka przez kilka lat.


Powiedziałeś „ Twoja najlepsza opcja to poczekać do października, kiedy pojawią się nowe komputery Mac ”… Czy słyszałeś kiedyś inwestycję, która mówi: „Przeszłe wyniki nie są gwarancją przyszłych zysków!”? Naprawdę nie masz pojęcia, czy Apple zamierza wydać nowego MacBooka Pro w październiku, może pójść w obie strony! W szczególności wspominam o MBP, ponieważ Stussy zastanawia się nad zakupem, chociaż dotyczy to wszystkich produktów Apple.
user3439894,

Tak, ale szczególnie w ciągu ostatnich trzech lub czterech lat Apple ma WWDC w czerwcu, wydarzenie iPhone pod koniec września i wydarzenie iPad / Mac pod koniec października. Jasne, może Apple nie wypuści w tym roku nowych komputerów Mac, ale kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia pod koniec października, można by pomyśleć, że Apple wyda nowe rzeczy, aby pozostać konkurencyjnym.
RedEagle2000,

To, co mogłoby się wydawać, jest nieistotne i może naprawdę pójść w obie strony. MBP 15 ”został wydany w maju, wydanie w połowie roku. Patrząc na daty wydania wszystkich MBP 15 'wydanych w październiku, wydarzyło się to tylko wtedy, gdy wcześniejsze wydanie tego roku było wydaniem z początku roku. Więc jeśli Apple pójdzie za tym przykładem w październiku nie będzie 15-MBP. Jednak nigdy nie powiedziałbym wprost takiego czy innego sposobu! :)
user3439894,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.