jak mogę uzyskać okno wideo Quicktime do odtwarzania na monitorze zewnętrznym, używając jednocześnie laptopa do czegoś innego?


1

Korzystając z Macbooka przy użyciu OS-X 10.5.8, jak mogę uzyskać okno wideo Quicktime do odtwarzania na zewnętrznym monitorze, jednocześnie używając laptopa do czegoś innego?

Mam Macbooka około 2008 roku, który ma OS-x 10.5.8. Niedawno zainstalowałem HDTV, aby oglądać filmy z Macbooka na większym ekranie, a jednocześnie używać laptopa do innych celów. Nie mogę odtworzyć wideo na większym ekranie, chyba że w lustrzanym układzie ekranów. Dzięki aranżacji side-by-side mogę przeciągnąć folder, który zawiera film, ale gdy klikam na open, otwiera się i odtwarza na Macbooku zamiast na telewizorze. Inne foldery otwierają się również w oknie laptopa, a nie w telewizorze.

http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20080914024038AA5ivCZ

Ta sugestia przeciągania okna nie działa.

Odpowiedzi:


1

W Quicktime Player, przejdź do Preferencje. W obszarze „Pełny ekran” znajduje się obraz twoich ekranów podobny do panelu Wyświetlanie w Preferencjach systemowych. Po kliknięciu ekranu na tym ekranie zostanie nałożone zdjęcie logo QT Player. Ekran z logo to aktywny ekran trybu pełnoekranowego.

EDYCJA: Nie wiem, czy nadal możesz robić inne rzeczy, gdy odtwarzacz QT jest na pełnym ekranie.


To działało trochę, ale musiałem zmniejszyć rozmiar ekranu, a następnie przeciągnąć go do telewizora i zmienić jego rozmiar na pełny ekran. Laptop może kontynuować pracę, ale ponownie zmniejsza rozmiar obrazu wideo. Przynajmniej jest w telewizji.
Spare Oom
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.