Yosemite 10.10.4 nigdzie nie można ustawić stuknięcia trzema palcami, aby uzyskać dostęp do słownika


1

Korzystam z systemu OS X i kupiłem komputer Mac od jednego z moich przyjaciół. Kupił w kwietniu 2015 r.

To jest mój gładzik dotykowy Touch. Pochodzi z piątego na pierwszym zdjęciu. Wiem, że możesz nie rozumieć języka, ale jestem pewien, że nie ma stuknięcia trzema palcami, by spojrzeć w górę.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Uważam, że trzema palcami przeciągam w ogóle (ósmy na trzecim obrazku) - gładzik myszy / Force Touch (czwarty obrazek), ale nie ma też stuknięcia trzema palcami w górę, aby to sprawdzić.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wypróbowałem narzędzie Better Touch Tool, które kiedyś działało, ale przez większość czasu nie.

Mogę mocniej naciskać gładzik Force Touch, aby wyszukać słowa w Safari, ale nie stuknięcie trzema palcami. A w Chrome nawet mocniejsze naciśnięcie nie działa.

Teraz używam Command + Control + D do wyszukiwania słów w Chrome, to działa, ale naprawdę myślę, że to nie jest tak proste jak stuknięcie trzema palcami (użyłem go w MacBooku Air).

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobić? czy potrzebuję więcej informacji, aby zrozumieć moje pytanie?

Odpowiedzi:


1

W końcu sam to znajduję i okazuje się to takie łatwe.

Zgodnie z tym stwierdzam, że jest to dokładnie na pierwszym zdjęciu, które zamieszczam w pytaniu i jest na górze i domyślnie wymusza dotyk, ale może zmienić się na stuknięcie trzema palcami.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.