Jakie są alternatywy dla Menumeterów na El Capitan?


Odpowiedzi:


185

Właśnie przeniosłem MenuMeters dla El Capitan, przejdź do http://member.ipmu.jp/yuji.tachikawa/MenuMetersElCapitan/ .


24
Działa :)
sven

4
Jeśli ktoś go szuka i nie może uzyskać dostępu do połączonej witryny, oto plik zip, który był dostępny do pobrania przed jego upadkiem. Z przyjemnością usunę to po powrocie do trybu online. dl.dropboxusercontent.com/u/8413228/MenuMeters_1.9.zip Można również zainstalować, pobierając projekt xcode z GitHub
NReilingh

3
Do @yuji - Otrzymuję błędy podczas instalacji wstępnego panelu MenuMeters_1.9. Po prostu pojawia się komunikat „Nie można załadować panelu preferencji MenuMeters”. Myśli?

2
@JaredMiniman Spróbuj się wylogować i zalogować ponownie
nmat

2
Pan jest uczonym i dżentelmenem.
Fred,

8

iStat Menu ma obecnie wersję beta El Capitan - jest to płatna aplikacja, ale na pewno zrobi to, co chcesz. Zobacz link tutaj.


Miałem nadzieję znaleźć coś po wolnej stronie. Jednak jeśli jest to jedyna aplikacja, która to robi, rozwidlę trochę gotówki. Dzięki!
Zlatty

Czy możesz edytować swój komentarz, aby utworzyć link do tweeta zawierającego link do pobrania, twitter.com/bjango/status/611786084918259716 , zamiast bezpośredniego linku do pobrania? Nie było dla mnie oczywiste, że link do t.co miał być pobraniem samej aplikacji.
Justin Anderson1

Jeśli chcesz jakieś bezpłatne aplikacje, możesz to sprawdzić: iStat Pro Widget 4.92.

Jest to to samo co menu iStat sugerowane przez @Mikey TK, ale:

  • plusy: za darmo
  • Minusy: wycofane

I nie jest to właściwa aplikacja: jak sama nazwa wskazuje, jest widżetem, więc znajdziesz ją na pulpicie nawigacyjnym.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.