Jak mogę określić wpływ baterii przy użyciu skalowanych rozdzielczości na MB Pro Retina?


2

(Moja maszyna jest w magazynie w połowie 2014 r. MB Pro Retina 13 ")

Zauważyłem definitywny spadek czasu pracy mojej baterii, kiedy przełączyłem się na najwyższą dostępną rozdzielczość (aby mieć więcej miejsca do pracy) zamiast wybierać ustawienie domyślne.

Moja obecna rozdzielczość.

Więc moje aktualne pytanie brzmi ...

Jak mogę zmierzyć czas pracy baterii, aby przetestować i porównać czas działania przy różnych rozdzielczościach? Jakiego rodzaju narzędzia mogę do tego użyć?

Mógłbym po prostu rozpocząć normalny dzień pracy i zauważyć, jak długo mam do 50%, a następnie spróbować następnego dnia z inną rozdzielczością, ale nie sądzę, że jest to zbyt niezawodne lub czasochłonne.


Możesz wykorzystać czas jako wynik pomiaru, a rzeczywistą pracę jako swój wkład. Więcej nieruchomości na ekranie oznacza więcej aktywnych aplikacji i większe wykorzystanie GPU, ale większą wydajność pracy. Ale po prostu spróbuj przez jeden tydzień w res x i jeden tydzień w res y i porównaj całkowity czas pozostały na baterii. (I ilość wykonanej pracy)
CousinCocaine

Ale to nie jest niezawodny sposób na przeprowadzenie analizy porównawczej ciasta, prawda? Co jeśli w tym tygodniu mam film do edycji, ale w przyszłym nie? Co jeśli w tym tygodniu będę musiał przeprowadzić wiele badań i planowania, a w przyszłym tygodniu kodować i projektować? Szukam sposobu na kontrolowanie tego w kontrolowany sposób.
Fabio Bracht

To będzie trudne. Używam mojego komputera inaczej niż testu porównawczego, szczególnie gdy mam wyższą rozdzielczość. Rozumiem jednak, że potrzebujesz automatycznego skryptu, który otwiera się, zamyka i używa różnego rodzaju oprogramowania. Myślę, że nie można ich porównywać z wydajnością. Nie, nie mam pojęcia o takim oprogramowaniu. Po prostu uruchom film w pętli i sprawdź, ile czasu zajmie mu śmierć.
CousinCocaine
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.