Rozruch w trybie awaryjnym lub naprawa, jeśli nie zsynchronizowano klawiatury


1

Posiadamy komputer Yosemite iMac, który nie uruchamia się, uruchamia się ponownie w środku paska ładowania za pomocą logo Apple.

Wspomniany iMac używa klawiatury Bluetooth Logitech, a nawet jeśli nacisnę Shift lub Cmd + R nie uruchomi się w trybie awaryjnym / przywracaniu, co powoduje, że myślę, że klawiatura się łączy po system operacyjny został uruchomiony.

Czy istnieje sposób na przejście do trybu odzyskiwania / bezpiecznego, jeśli nie jest dostępna klawiatura? (nie mamy tu klawiatury USB)


Czy klawiatura Logitech korzysta z wbudowanego Bluetooth firmy Apple lub klucza USB? Podobno Bluetooth jest inicjowany po akordie startowym (chime), ale być może klawiatura Logitech wymaga sterowników, które nie są ładowane aż do momentu uruchomienia systemu. Podejrzewam (zgaduję), że bezprzewodowe klawiatury marki Apple są inicjalizowane przy starcie.
IconDaemon

@IconDaemon Czytałem dalej i teraz wiem, że Bluetooth został wprowadzony wystarczająco wcześnie, aby móc wejść w bezpieczne lub odzyskać. Ale fakt, że nie działa, sprawia, że ​​myślę, że albo nie, albo problem z komputerem Mac jest wystarczająco zły, więc nie mogę nawet wejść w tryb awaryjny / bezpieczny.
Christopher Francisco
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.