Kupowanie amerykańskiej karty iTunes z Wielkiej Brytanii


2

Mam konto iTunes w USA i znajomy - również z USA, ale obecnie w Wielkiej Brytanii - chce mi wysłać kartę upominkową iTunes.

Moje pytanie brzmi: czy może kupić tę kartę ważną w sklepie amerykańskim za pomocą amerykańskiej karty kredytowej, ale ze swojej brytyjskiej lokalizacji. czy to możliwe?

I zostanie wysłany do mnie cyfrowo, ponieważ nie jestem teraz w USA.


Proszę zaakceptować odpowiedź, jeśli jest poprawna. W przeciwnym razie zapytaj o to, czego szukasz.
user14492,

Odpowiedzi:


1

Tak, to byłoby możliwe. Nie musisz znajdować się w tym samym kraju, co twoje konto.

Po prostu nie możesz użyć kuponu dolara amerykańskiego na koncie w języku angielskim, ponieważ używają funtów.


0

Żadne karty brytyjskie nie są ważne dla kont brytyjskich, nie będzie działać na koncie amerykańskim. Twój przyjaciel może korzystać z PCGameSupply ; to jest to, czego używam na moim koncie w USA, kiedy nie jestem w USA. Możesz kupić karty dla prawie każdego kraju, a są one dostarczane cyfrowo.


Przepraszam, nie byłem jasny - miałem na myśli, że jest w Wielkiej Brytanii, ale ma konto iTunes w USA z kartą US. Miałem na myśli, czy może go użyć, chociaż jest w Wielkiej Brytanii? To nie jest ograniczone geograficznie?
alkalia

@alkaemia O tak. On może to zrobić. Ciągle to robię. Korzystam z mojego konta w USA przez cały czas, gdy nie ma mnie w USA.
user14492
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.