Czy program Time Machine tworzy kopie zapasowe programów takich jak Photoshop i iWork?


1

Chcę uaktualnić mój OS X do Yosemite z Lion, a także uaktualnić mój dysk twardy do SSD, ale martwię się o utratę moich programów, ponieważ nie mam instalatorów ani kluczy seryjnych. W szczególności kolekcja główna Adobe cs5 i iWork.

Odpowiedzi:


1

Zazwyczaj aplikacje takie jak PhotoShop po prostu mają wszystkie odpowiednie licencje. Czasami jednak musisz skontaktować się ze sprzedawcą, jeśli ma on drakońską politykę DRM, gdzie są związani z konkretną maszyną / systemem operacyjnym.

Byłbym bardzo zainteresowany Adobe, gdyby to była nowa maszyna, ale przeprowadziłem aktualizację „na miejscu” dla Creative Suite przynajmniej dwa razy na moim MBP 2010.

Aby uaktualnić „na miejscu”, pozwalam instalatorowi na zrobienie tego, co robię, i trzymam Time Machine w pętli na wypadek katastrof. Jeśli jestem super paranoikiem, zabiorę obraz dysku na USB za pomocą programu SuperDuper!


Daj mi znać, jak się to okaże, i czy twoje licencje zostały przekazane.
rholmes
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.