Nie można uruchomić (panika jądra - cykl restartu) po aktualizacji 10.10.4


0

Macbook pro na początku 2011 r., Po aktualizacji 10.10.4 nie uruchamia się, a następnie wyświetla standardowy komunikat „masz problem”, a następnie ponownie pojawia się komunikat paniki itp. Poniżej załączam obraz:

kernelpanic podczas uruchamiania,

Po ⌘Command- Rponowna instalacja systemu operacyjnego za pierwszym razem, ale ten sam cykl po ponownym uruchomieniu.

Usługa Applecare zainstalowała nowy system operacyjny (skasował dysk), działa, trochę po przywróceniu systemu z kopii zapasowej (potrzebowałem zainstalowanych plików i programów), to ten sam problem. Następnie przywrócono z kopii zapasowej starszą wersję (10.10.3), działa OK, ale Apple Store sugeruje aktualizację, a po aktualizacji nie działa ponownie (jak to było po raz pierwszy po aktualizacji).

Wszelkie komentarze / pomysły?

Odpowiedzi:


2

Wystąpił problem z kopią zapasową, uszkodzonymi plikami itp. Zamiast przywracania kopii zapasowej użyj Asystenta migracji, aby skopiować pliki użytkownika i (opcjonalnie) aplikacje. Po przywróceniu i sprawdzeniu, czy system działa, możesz ponownie zainstalować wszelkie modyfikacje systemu, których nie skopiował Asystent migracji.

Jeśli system stanie się niestabilny po uruchomieniu Asystenta migracji i przesłaniu aplikacji i danych użytkownika. Skaluj to, co kopiujesz, do danych użytkownika.

Tak, ponowna instalacja modów systemowych i aplikacji może być PITA, ale wygląda na to, że nie masz wyboru, ponieważ twoja kopia zapasowa jest w jakiś sposób uszkodzona. Nie wiedząc dokładnie, co jest z nią nie tak, uzyskasz najlepsze wyniki, przywracając jak najmniej ze starej kopii zapasowej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.