Przenoszenie zakupów Apple ID na inny Apple ID


12

Mój stary e-mail wraz z moim Apple ID zostały zarejestrowane jako konta AOL. Kiedy przełączyłem się na Gmail, musiałem utworzyć nowy Apple ID na nowym koncie Gmail. Czy istnieje możliwość przeniesienia zakupów i informacji ze starego Apple ID na nowy?

Odpowiedzi:


10

Nie trzeba było zmieniać identyfikatora Apple ID, wystarczyło zmienić tylko powiązany z nim adres e-mail.

„Nazwa” konta może być Fred@one.com, powiązany adres e-mail może być jan@two.com
„Nazwa” to po prostu nazwa. W rzeczywistości nie musi to być prawidłowy adres e-mail, inny niż do początkowej konfiguracji.

Wszystko to prowadzi do…
Nie, nie można przenosić zakupów z jednego konta na drugie, chyba że oba zostaną skonfigurowane w ramach Udostępniania rodzinnego

Z Apple KB -

Zmień swój Apple ID

Dowiedz się, jak zmienić adres e-mail używany jako identyfikator Apple ID.

W większości przypadków Twój identyfikator Apple ID jest także podstawowym adresem e-mail konta Apple ID. Możesz zmienić swój Apple ID na dowolny inny adres e-mail, który kontrolujesz, o ile nie jest on już używany jako Apple ID. Jeśli Twój adres e-mail kończy się na @ icloud.com, @ me.com lub @ mac.com, jest to już identyfikator Apple ID.

Wykonaj następujące kroki, aby zresetować swój Apple ID:

  1. Wyloguj się z iCloud, iTunes Store, App Store, FaceTime, Znajdź moich znajomych, Znajdź mojego iPhone'a i iMessage na każdym urządzeniu, które korzysta z Twojego obecnego Apple ID dla tych usług.
  2. Przejdź do My Apple ID .
  3. Wybierz Zarządzaj swoim Apple ID i zaloguj się. Nie pamiętasz hasła?
  4. Wybierz Edytuj obok Apple ID i głównego adresu e-mail.
  5. Wpisz adres e-mail, którego chcesz użyć jako swojego Apple ID, a następnie wybierz Zapisz zmiany. Apple wyśle ​​weryfikacyjną wiadomość e-mail na ten adres.
  6. Otwórz wiadomość e-mail od Apple, a następnie kliknij Zweryfikuj teraz. Nie otrzymałeś e-maila?
  7. Po otwarciu strony Mój Apple ID zaloguj się przy użyciu nowego adresu e-mail Apple ID i hasła. Po wyświetleniu komunikatu o zakończeniu weryfikacji możesz zacząć korzystać ze zaktualizowanego Apple ID.
  8. Zaktualizuj funkcje i usługi , których używasz z Apple ID, aby każda z nich używała zaktualizowanego Apple ID.

Jeśli chcesz zmienić identyfikator Apple ID, który jest zalogowany na urządzeniu z iOS, wykonaj te czynności, aby się wylogować, a następnie zaloguj się ponownie przy użyciu innego identyfikatora Apple ID.


Myślę, że najłatwiejszym sposobem jest zmiana adresu e-mail swojego identyfikatora Apple, możesz przeczytać tutaj, jak to zrobić
AntK

@AntK - dziękuję za znalezienie linku; Dodam szczegóły do ​​odpowiedzi
Tetsujin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.