Która baza danych jest aplikacją muzyczną dla systemu iOS w celu wyszukiwania obrazów wykonawców?


1

Zastanawiam się, jakiej bazy danych używa Apple do zdjęć wykonawców w aplikacji muzycznej na iOS 8.4 i jak można dodać brakujące zdjęcia niektórych wykonawców?

Z pewnością jest to coś wewnętrznego, ale z drugiej strony jeszcze bardziej skomplikowałoby to dodawanie brakujących zdjęć artystów.

Przykładowe zdjęcie artysty

Odpowiedzi:


1

Myślę, że dane pochodzą z CDDB, a przynajmniej kiedyś. Możesz edytować (dodawać?) Okładki albumów w iTunes, przeciągając pliki obrazów na wyświetlanie okładek albumów. Nie wiem, jak to zrobić, używając tylko iOS.


0

W systemie iOS nie ma mechanizmu modyfikowania okładek albumów związanych z muzyką.

Musisz użyć iTunes na Mac OS X lub Windows. Stamtąd możesz ręcznie wybrać kompozycję lub poprosić iTunes o wyszukanie odpowiedniej kompozycji.


Obie odpowiedzi dotyczą okładki albumów. Ale wyraźnie pytam o zdjęcia artystów, które w pokazanym przykładzie to Art Blakey uderzający w bębny. Jasne, okładki albumów można edytować w iTunes, ale nie o to chodziło. Podoba mi się pomysł dodania grafiki artysty na górze listy artystów. Ale wielu artystów nie ma jeszcze obrazu w tym miejscu.
foss
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.