Jak wyłączyć tryb tylko Safari?


16

Nie chcę włączać trybu Lion's Safari tylko. Wyłączyłem konto gościa, ale po ponownym uruchomieniu systemu nadal widzę element logowania gościa.

Czy brakuje gdzieś ustawienia wyłączania trybu tylko dla Safari?


W ogóle nie mogę znaleźć tej funkcji - może dlatego, że wykonałem czystą instalację. Zobacz tutaj: apple.stackexchange.com/questions/17924/…
Paul Eccles

Nie ma „trybu tylko Safari”, z wyjątkiem przeglądarki awaryjnej na partycji odzyskiwania. Odpowiadając na to, zakładam, że chcesz wyłączyć standardowe konto użytkownika gościa.
dan8394,

3
Błędny. Mam „Gość” na ekranie logowania, a konto Gość w Prefach systemowych jest wyłączone. Kiedy wybieram gościa z ekranu logowania, mówi mi, że system uruchomi się ponownie w tym trybie tylko z Safari.
Bryson,

Przeprowadziłem również czystą instalację.
Bryson,

Jakie dziwne Na moim komputerze, gdy konto Gość jest wyłączone, opcja „Gość” na ekranie logowania jest usuwana. Wygląda na to, że masz dodatkową funkcję dla reszty z nas!
dan8394,

Odpowiedzi:


11

Możesz wyłączyć konto Gość podczas uruchamiania w Preferencjach systemowych -> Bezpieczeństwo i prywatność -> Zaawansowane (przycisk u dołu ekranu. Pole wyboru mówi „Wyłącz ponownie uruchamianie Safari, gdy ekran jest zablokowany”. Wierzę, że opuszcza iCloud ustawienia bez zmian.

Działa to bez zmiany iCloud.


Dziękuję Ci bardzo!!! Cholerne jabłko za ukrywanie go :) (przy okazji opcja ta pojawia się tylko wtedy, gdy włączona jest funkcja Znajdź mój komputer Mac i może być konieczne pełne zamknięcie ustawień i ponowne otwarcie, aby się pojawiła)
Jonathan.

9

To konto gościa jest powiązane z usługą Find My Mac iCloud w Preferencjach systemowych. Jeśli wyłączysz tę usługę, tryb Tylko Safari (i kolejne konto Gość na ekranie logowania) również zostaną wyłączone.


To jest do bani, a także bez iCloud for iWork na Macu.
Jonathan.

1
W końcu rozwiążą ten problem. Uwaga: Brak obsługi iCloud w OS X iWork.
Jason Salaz

W rzeczywistości nic mi to nie zmieniło. Nadal tam na ekranie logowania.
Max Ried

2

Wygląda na to, że możesz go wyłączyć bez wyłączania „znajdź mojego iPhone'a”, wykonując czynności opisane w tym artykule . Wątpię, czy „znajdź mojego iPhone'a” będzie bardzo przydatne, jeśli osoba, która go ukradnie, nie będzie mogła się zalogować, ale kto wie.


0

Konto gościa powinno zniknąć po jego wyłączeniu (tj. Po odznaczeniu Zezwalaj gościom na logowanie się do tego komputera), więc ustawienia musiały zostać nieco uszkodzone.

Aby je naprawić, spróbuj ponownie włączyć konto gościa w ustawieniach, uruchom ponownie komputer, a następnie wyłącz konto gościa.


-1

aby wyłączyć tryb Tylko Safari i konto gościa, przejdź do preferencji systemowych iCloud, a następnie odznacz (Find My Mac) <- to znaczy, że wyłączysz tę rozszczepialność. Restart

To wszystko GL

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.