Nie mogę pobrać aplikacji YouTube z icloud


1

Usunąłem aplikację YouTube około 3 lub 4 miesiące temu i postanowiłem ją pobrać ponownie.
Poszedłem do App Store i szukałem go, a kiedy go zobaczyłem, nie było tam ikony iCloud, więc kliknąłem aplikację w App Store. Ikona iCloud jest nudna, a po kliknięciu nic się nie dzieje !!! Próbowałem przesłać YouTube z Safari na ekran główny, ale nadal zabiera mnie to do witryny, a nie do aplikacji.
Mam konto YouTube i wszystko, i wciąż otrzymuję e-maile z YouTube, ale nie mogę pobrać aplikacji !!


Czy utworzono kopię zapasową urządzenia w iTunes?
AMR

Sprawdź moją odpowiedź, a następnie sprawdź, czy ustawienia kontroli rodzicielskiej nie są niższe niż 17+.
AMR

Co to za model i urządzenie generujące? Jaka wersja iOS?
Jaime Santa Cruz,

Odpowiedzi:


2

To dlatego, że aplikacja ma 17 lat. Przejdź do ustawień ograniczeń i włącz aplikacje powyżej tego wieku. Następnie spróbuj ponownie


0

Użyj aplikacji App Store, aby pobrać YouTube na swój telefon. Jeśli ikona iCloud jest wyszarzona i nic nie działa, spróbuj ...

 • Włączanie telefonu w trybie samolotowym i wyłączanie.

Aby to zrobić, przesuń palcem w górę od dołu ekranu i dotknij ikony samolotu. W ten sposób radio komórkowe i złącze Wi-Fi zostaną wyłączone i ponownie włączone.

W systemie iOS 6 i wcześniejszych, w których Centrum sterowania nie jest dostępne (nic się nie dzieje, jeśli przesuwasz palcem od dołu ekranu), zrób to w Ustawieniach. To pierwszy przełącznik.

 • Wyłączanie i ponowne włączanie telefonu.

Aby wyłączyć telefon, przytrzymaj przycisk u góry telefonu (lub ten po prawej stronie, jeśli masz iPhone'a 6 lub 6 Plus), aż wysunie się suwak. Przesuń suwak, który się pojawi, aby go wyłączyć.

Aby włączyć ponownie, naciśnij i przytrzymaj przycisk ponownie lub podłącz telefon, jeśli przycisk blokady nie działa.

Po wykonaniu jednej z tych opcji przejdź do App Store i spróbuj pobrać ponownie.

Aplikacja powinna zostać pobrana bezpośrednio na ekran główny.


0
 1. Otwórz aplikację iOS App Store
 2. Naciśnij Updatesdla iPhone'a lub PurchasediPada na dolnym pasku menu.
 3. Naciśnij Purchasedu góry ekranu (tylko dla iPhone'a)
 4. Naciśnij My Purchases(tylko dla iPhone'a)
 5. Naciśnij Not on This iPhonelubNot on This iPad
 6. Znajdź aplikację.

Jeśli to nie działa i zaktualizowałeś swoje aplikacje za pomocą iTunes

 1. Podłącz urządzenie do komputera
 2. Kliknij ikonę urządzenia w lewym górnym rogu iTunes
 3. Pod SettingskliknięciemApps
 4. Pojawi się lista aplikacji, przewiń w dół, aby znaleźć YouTube
 5. Kliknij Installprzycisk
 6. Kliknij Applyprzycisk

Jeśli nie widzisz aplikacji w iTunes, być może będziesz musiał przejść do iTunes App Store, aby ją pobrać. Jeśli aplikacja mówi, że została pobrana, kliknij po Purchasedprawej stronie, kliknij Not in My Libraryi znajdź ją, a następnie pobierz. Teraz wróć do instrukcji dla iTunes i powinieneś w tym momencie móc je odzyskać.

Jeszcze jedna myśl przyszła mi do głowy. Jeśli zdarzyło Ci się, że przypadkowo ustawiłeś Ustawienia Kontroli Rodzicielskiej na mniej niż 17+, nie będziesz mógł pobrać youtube. Aby uzyskać aplikację, musisz wyłączyć Preferencje kontroli rodzicielskiej lub ustawić je na nieograniczone.


0

Jest więcej niż prawdopodobne, że ograniczenia wiekowe w ustawieniach ogólnych po prostu zniosą ograniczenie wiekowe w ograniczeniach ok. Karlos


0
 • Przyczyną może być albo sprawdzenie ograniczeń, aby upewnić się, że nie masz ograniczeń, aby zainstalować aplikację, która ma ocenę 17+ lub kompatybilność , będziesz mógł zainstalować ją tylko w systemie operacyjnym, który ma co najmniej iOS w wersji 8.0 lub wyższej .
 • Jeśli powyższe informacje są prawdziwe, możesz spróbować wylogować się z App Store, a następnie zalogować się ponownie.
 • Jeśli to ostatnie jest również prawdą, sugeruję wykonanie Force Restart na twoim urządzeniu, które zwykle działa, gdy inne nie.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.