Czy mogę dodać utwór do listy odtwarzania Apple Music bez dodawania go do „My Music”?


0

Lubię dbać o czystość biblioteki iTunes („Moja muzyka”) i dodawać tylko te albumy, które naprawdę lubię. Jednak lubię też listy odtwarzania z utworami, które trochę mi się podobają. Nie chcę, aby te piosenki pojawiały się w „My Music”.

Dodany utwór do listy odtwarzania w Apple Music jest automatycznie dodawany do „My Music”. Podczas usuwania z „My Music” jest również usuwany z listy odtwarzania.

Czy istnieje jakiś sposób, aby dodać utwór do listy odtwarzania, nie dodając go do „My Music”?

Odpowiedzi:1

iTunes traktuje utwory teraz tak samo, jak traktował utwory przed wprowadzeniem Apple Music: nie można umieścić utworu na liście odtwarzania, chyba że znajduje się on w bibliotece muzycznej. Przed Apple Music był to zdrowy rozsądek; jak możesz mieć piosenkę na liście odtwarzania, jeśli nawet nie masz jej w bibliotece?

Jeśli absolutnie potrzebujesz tego zachowania, Spotify jako alternatywa NIE zachowuje się w ten sposób. Biblioteka „Twoja muzyka” Spotify i listy odtwarzania Spotify pozostają całkowicie osobne. To skutecznie czyni bibliotekę „Twoja muzyka” jedną dużą nieuporządkowaną listą odtwarzania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.