Czy mogę udostępniać HBO Now lub Netflix podczas korzystania z Udostępniania rodzinnego iCloud?


1

Jeśli dwie osoby używają tego samego Apple ID do logowania do „iTunes & App Store” na iOS, mogą udostępniać zakupy aplikacji, w tym zakup subskrypcji w aplikacji, takich jak HBO Now (lub Netflix).

Jeśli dwie osoby używają oddzielnych identyfikatorów Apple ID do logowania się do „iTunes & App Store”, ale łączą identyfikatory Apple ID za pośrednictwem Udostępniania rodzinnego iCloud, mogą nadal udostępniać zakupy aplikacji. Nie mogą jednak udostępniać zakupów w aplikacji.

HBO Now (i Netflix) to zakupy subskrypcyjne w aplikacji. Czy to oznacza, że ​​jeśli korzystam z Udostępniania rodzinnego iCloud, nie będzie sposobu na udostępnienie jednej subskrypcji HBO Now, aby wszyscy członkowie mojej rodziny mogli z niej korzystać?

Czy istnieje sposób na obejście tego, który pozwala rodzinie korzystać z Udostępniania rodzinnego iCloud, ale nadal pozwala wszystkim na korzystanie z HBO teraz z ich urządzeń?

Odpowiedzi:


1

HBO-Now i Netflix to usługi internetowe.

Po utworzeniu konta możesz zalogować się z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia, które go obsługuje. Aby udostępniać, nie musisz znajdować się w tym samym położeniu geograficznym.

czy ktoś to czyta

Nie potrzebujesz Apple ID, iCloud.

Maksymalna liczba jednoczesnych połączeń wynosi 3 dla Netflix i HBO. Jeśli potrzebujesz więcej połączeń (udostępniania), możesz je uzyskać za niewielką opłatą.


Dzięki. Ale nadal jestem trochę zdziwiony. Weźmy na przykład HBO Now. Jeśli subskrybuję HBO Now za pośrednictwem iTunes Store za pomocą aplikacji HBO Now (nie korzystam ze strony HBO now), wówczas autoryzuję płatność za pomocą mojego AppleID / hasła, którego użyłem do zalogowania się w iTunes Store. Ale ktoś inny, powiedzmy, moja żona, będzie używał innego identyfikatora AppleID na swoim urządzeniu, więc jak może korzystać z tej subskrypcji. Czy aplikacja HBO Now generuje osobną parę użytkownik / hasło, którą możemy udostępnić?
glon

1
Ach, wygląda na to, że tak ... Więc możesz zapłacić za subskrypcję za pomocą AppleID, ale twoja tożsamość subskrypcji HBO jest teraz inna niż tożsamość płatności ...
algal
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.