Jak powstrzymać pocztę przed przekazywaniem wszystkich wiadomości e-mail z jednego Gmaila do innego


1

Mam 2 konta Gmail. Kiedy próbowałem dodać jeden z nich do aplikacji Mail, stało się coś naprawdę denerwującego. Inne konto Gmail nadal odbiera przekazane wiadomości e-mail z tego konta. Wszystkie wiadomości e-mail z tego dodanego konta były tam przekazywane i nie wiedziałem, jak to zatrzymać. Sprawdziłem ustawienia przekazywania i POP / IMAP w obu Gmailach, ale nie skonfigurowano przesyłania. Wyłączyłem również POP. Próbowałem rozłączyć dwa konta Gmail w ustawieniach Google, ale problem nadal nie został rozwiązany. Nie rozumiem, do tej pory to konto nie powinno nic wiedzieć o drugim, ale kiedy dodam go do aplikacji Poczta, szalone przekazywanie rozpoczęło się ponownie.

Żeby było jasne, dodałem tylko jedną z dwóch Gmail do aplikacji Mail, więc aplikacja Mail nie powinna wiedzieć nic o innym koncie. Wtedy błąd musi być po stronie Google, ale rozłączyłem je i sprawdziłem każde ustawienie, nadal nie mam pojęcia, dlaczego nadal są ze sobą powiązane. Nie robiłem wcześniej nic dziwnego, miałem tylko dwa konta Gmail i próbowałem dodać je do aplikacji Mail, więc chyba nie powinno to być rzadkim problemem. Ale kiedy googlałem, wydawało się, że nie ma odpowiednich rozwiązań. Czy ktoś może mi w tym pomóc? Czy ktoś ma podobny problem?


Próbowałeś usunąć i ponownie dodać oba konta.
unknowndomain

@unknowndomain Tak, próbowałem tego wiele razy na początku.
Logan Yang

Czy sprawdziłeś filtry w ustawieniach kont Gmail?
Jaime Santa Cruz

@JaimeSantaCruz Tak, sprawdziłem filtry i nie ma żadnych, nie ustawiłem żadnych filtrów na obu kontach.
Logan Yang

Odpowiedzi:


-1

Miałem ten sam problem i gdy odznaczyłem (w e-mailu, do którego otrzymywałem przekazy do przodu), że mogłem wysłać z drugiego e-maila jako alias, problem się zatrzymał i przekazywanie ustało.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.