Jak zsynchronizować bibliotekę iTunes z iPhonem, nadal korzystając z biblioteki muzycznej iCloud dla Apple Music?


12

Czy mogę włączyć iCloud Music Library, aby móc właściwie korzystać z Apple Music (zapisywać utwory i listy odtwarzania na liście odtwarzania My Music), jednocześnie zachowując zdolność do synchronizacji dowolnej muzyki, którą pozyskuję w staromodny sposób (pliki do pobrania, płyty CD itp.) i dodać do mojej biblioteki iTunes?

To tak cholernie denerwujące, że muszę włączać i wyłączać bibliotekę muzyczną iCloud, aby móc synchronizować muzykę z moim telefonem podczas korzystania z Apple Music.


Patrzyłem i szukałem i nie mogę znaleźć nikogo, kto powiedziałby, że to możliwe, ale wystawiam nagrodę w przypływie ślepego optymizmu!
miken32,

1
Czekałem miesiące, aż problem ten zostanie rozwiązany .. Ale jestem po prostu zmęczony .. Zastanawiam się nad anulowaniem usługi Apple Music ..
Fidel Eduardo López

2
@ FidelEduardoLópez Mam otwarty bilet z Apple od ponad miesiąca. W zeszłym tygodniu otworzyłem kolejny. Wydaje się, że nikt w Apple nie jest w stanie potwierdzić, czy powinieneś to zrobić, czy nie. Czy to nie synchronizacja 101?
Julien,

support.apple.com/en-us/HT204925 tutaj jest post Apple, który sugeruje, że jest to możliwe.
Julien,

1
Apple Music wydawało się świetne, dopóki nie uświadomiłem sobie, że ten problem oznacza, że ​​nie mogę dodać żadnej muzyki kupionej gdzie indziej, w końcu po tym, jak badania wykazały, że muszę całkowicie anulować Apple Music. Dziwne zachowanie z Apple, wyślij jak idealny sposób na sabotaż muzyki Apple jako produktu.
Colin Jack

Odpowiedzi:


2

Ok, myślę, że jest na to sposób, ale nie jest to moja preferowana metoda.

Gdy masz włączoną bibliotekę muzyczną iCloud na swoim iPhonie lub urządzeniu iOS, musisz także upewnić się, że jest włączona w bibliotece iTunes na pulpicie. Gdy to zrobisz, Apple automatycznie prześle bibliotekę iTunes do iCloud. Następnie biblioteka iTunes pojawi się na urządzeniu z systemem iOS. Jeśli chcesz zapisać te utwory lokalnie, musisz to zrobić w Apple Music na samym urządzeniu.

Zasadniczo Apple zrezygnowało z synchronizacji muzyki lokalnie za pomocą kabla USB, musisz to zrobić bezprzewodowo za pośrednictwem połączenia danych lub Wi-Fi. To głupie, że najpierw musi przejść przez serwery Apple iCloud, a potem z powrotem na twoje urządzenie ...


To jednak nie rozwiązuje problemu. Po włączeniu bibliotekę muzyczną iCloud, nie można zarządzać , co zostanie zsynchronizowane, który jest punktem w rachubę. Jedyną zaletą biblioteki muzycznej iCloud, której pragnę I i OP, jest możliwość zapisywania muzyki z Apple Music na urządzeniu.
miken32,

Hej, jestem OP. Zgadzam się, że nie było to rozwiązanie, którego szukaliśmy. Nie widzę innego sposobu na zrobienie tego. Chyba że Apple zrewiduje sposób, w jaki użytkownicy mogą synchronizować swoją bibliotekę ze swoimi urządzeniami (co, jak sądzę, zdecydowanie tak zrobią, ponieważ są Apple i wiedzą najlepiej). Zobaczysz całą swoją bibliotekę na swoim urządzeniu (w „chmurze”) i możesz wybrać, co chcesz zapisać lokalnie ... Wierzę, że możesz pokazać tylko zapisane elementy na swoim urządzeniu, jeśli to pomoże.
Fam

Haha, nawet tego nie zauważyłem.
miken32,

Dzięki!!! Zmieniłem komputery i od miesięcy nie wiem, dlaczego mój telefon nie był aktualizowany. Bardzo frustrujące.
lmyers

2

Zgadzam się, jest to ogromny ból do opanowania i denerwuje mnie odkąd go włączyłem.

To powiedziawszy, właśnie to wypróbowałem i zadziałało:

  • Wyłącz bibliotekę muzyczną iCloud na urządzeniu z systemem iOS
  • Podłącz do komputera i zsynchronizuj listy odtwarzania
  • Włącz bibliotekę muzyczną iCloud na urządzeniu z systemem iOS

Nie usunie już istniejących list odtwarzania; zostaną połączone z Twoimi listami odtwarzania iCloud.


1
To tylko tymczasowe rozwiązanie. Gdy spróbujesz ponownie zsynchronizować kabel USB z włączoną biblioteką muzyczną iCloud, nie będziesz mógł tego zrobić.
Fam

1
To działa, ale rzeczywista zawartość list odtwarzania nie jest już synchronizowana na urządzeniach. wszystko to daje Ci jednorazowy klon twoich list odtwarzania iTunes.
Julien

Nie mogę tutaj odpowiedzieć, bo jestem nowy w tej społeczności, ale to zadziałało dla mnie. Sign out from your iTunes and you'll find the option to sync music and videos. Then go to your music section and select sync entire music library and BOOM!!to będzie działać.
Daksh Gargas

-1

Próbowałeś tego? (Wewnątrz czerwonego kwadratu)

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Możesz pogrupować muzykę na liście odtwarzania i wybrać tę listę tylko do synchronizacji od Playlistdołu.

Nie próbowałem tego jeszcze, ponieważ mam problem z biblioteką Apple Music iCloud Library i nie mogę zapisać muzyki offline.

Daj mi znać, czy to ci pomogło!


5
Problem polega na tym, że po włączeniu biblioteki muzycznej iCloud nic nie dostaje się po kliknięciu muzyki. Pojawia się pusty ekran z informacją: „Biblioteka muzyczna iCloud jest włączona”. Nic więcej!
miken32,

Wspomniałem, że nie jestem w stanie tego przetestować. Głosowanie w dół nie było konieczne. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto może ci pomóc;)
Silviu St

Downvote nie było konieczne? Po prostu podajesz tutaj dezinformację. Odpowiedź należy zanegować.
Neel

Dzięki za trzymanie się mojej odpowiedzi. Możesz po prostu zagłosować;)
Silviu St
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.