Czy jest jakiś sposób na połączenie mojego iPhone'a z Internetem za pośrednictwem mojego MacBooka Pro?


1

Będę w samolocie przez długi czas, ale samolot oferuje kabel ethernetowy, który mogę podłączyć do mojego Macbooka za pomocą kabla USB na Ethernet, jednak chciałbym uzyskać dostęp do Internetu na moim iPhone 5S. Czy jest jakiś sposób, aby to zrobić? Jak przez błyskawicę? Czy jest w tym coś z cydią? (Jestem jailbroken)

Odpowiedzi:


1

Udostępnianie wifi do telefonu to bułka z masłem. Twój komputer po prostu nie może połączyć sieci. Przejdź do Preferencji systemowych - & gt; Udostępnianie i włączanie sieci. Następnie połącz się z nim z telefonu iPhone.

Podróżowanie samolotem nie wpłynęłoby na wydajność Wi-Fi twojego komputera i tak, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, możesz robić to powyżej 10 000 stóp (chociaż nigdy nie widziałem, żeby wymuszali to poniżej).

FAA zmieniła zasady w ciągu ostatnich lat, które wymagają, aby urządzenia były w trybie samolotowym (bez włączonych anten), podczas gdy poniżej 10 000 ”, ale nie jest to konieczne powyżej. Wiele linii lotniczych faktycznie zapewnia wifi na pokładzie (jak wiele samolotów Southwest i niektórych samolotów Delta).


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.