Utwórz listę odtwarzania piosenek, które lubisz / lubisz w Apple Music


12

Słuchałem rzeczy z Apple Music, które pojawiły się w iOS 8.4 i kliknąłem mały przycisk serca na utworach, które podobały mi się, zakładając, że znów będę mógł je znaleźć.

Czy jest tak czy inaczej, aby uzyskać listę / listę utworów, dla których kliknąłem przycisk serca?


1
Trochę zabawne. Kiedy nacisnę przycisk Lubię, nigdy więcej nie zagrają.

Odpowiedzi:


4

Wiele osób popełnia obecnie ten błąd, przycisk „Lubię to” w Apple Music nie służy do tworzenia listy odtwarzania.

Służy do dostosowania sekcji „For You” w Apple Music do twoich upodobań, aby lepiej sugerować, jaką muzykę powinieneś wypróbować w następnej kolejności.

EDYTOWAĆ

Jak zauważyłeś w swoim komentarzu, istnieje możliwość stworzenia inteligentnej listy odtwarzania Lovedutworów w iTunes, jednak dotyczy to tylko utworów, które pokochałeś, które znajdują się fizycznie w bibliotece iTunes, tj. Utworów, które kupiłeś lub zgrałeś z płyty CD.

Jest to mylące, ale Lovedw bibliotece iTunes nie ma związku z LovedApple Music.

EDYCJA 2

Grałem jeszcze trochę i udało mi się sprawić, by lista odtwarzania zawierała piosenkę, którą Lovedkiedyś pobrałem do odtwarzania offline w iTunes, a następnie oznaczyłem. Jednak to nie synchronizuje się z moim iPhonem za pośrednictwem synchronizacji listy odtwarzania iCloud.


Wiem, że to dostraja, ale sensownie byłoby przynajmniej pozwolić nam zobaczyć listę oo W iTunes (wersja na komputery) jest pewna opcja stworzenia inteligentnej listy odtwarzania, która wybiera piosenkę, która jest podobna / kochana, ale nie wydaje się robić cokolwiek
Crizly,

Zaktualizowałem, aby odpowiedzieć na twój punkt.
nieznana domena

Musisz „Dodaj do mojej muzyki”, aby utwór pojawił się na inteligentnej liście odtwarzania. Utwór nie musi być pobrany do biblioteki, aby pojawił się na liście odtwarzania.
blogjunkie,

1

Zrobiłem to w iTunes, mojej najwyżej ocenianej liście odtwarzania, edytuj i wybierz opcję Ulubiony z listy rozwijanej :) Itunes na komputerze, nie na iPodzie / telefonie

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.