Aktualizacja dysku SSD w MacBooku Pro 2015


2

Mam zamiar kupić 15-calowego Macbooka Pro z dyskiem SSD 512 GB. Czy ktoś wie, czy możliwe jest uaktualnienie dysku SSD po jego zakupie?


OWC sprzedają je - eshop.macsales.com/shop/SSD/OWC Nie mam pojęcia, co by to zrobiło z twoją gwarancją.
Tetsujin,

@Tetsujin, czy jesteś pewien, że OWC je sprzedaje za MBP 2015? Z tego, co widzę, powiedziałbym „nie”.
user3439894,

@Tetsujin. Ten jest niezgodny. Najwyższym modelem obsługiwanym przez OWC jest MacbookPro10,1, który jest modelem MBP 2013. Program MBP na 2015 r. Jest oznaczony jako MacBookPro11,4
Allan

ah, OK - nie mogłem ustalić, jaki był numer maszyny - reklama właśnie powiedziała 09 - „aktualne” przypuszczenie, że muszą zmienić swoje oszacowanie „obecnego”
Tetsujin

@ Tetsujin, jednym z najlepszych zasobów informacyjnych, jakie znalazłem dla produktów marki Apple, jest Mactracker . Cofa się i jest również aktualny, jeśli pozwolisz aplikacji się zaktualizować.
user3439894,

Odpowiedzi:


3

Czy to możliwe?

Tak.

Pytanie brzmi: czy możesz dostać dysk do aktualizacji?

Apple do przechowywania używa „zastrzeżonego interfejsu PCIe 2.0 x4”. Istnieją dyski SSD, które pasują do specyfikacji (jak ten Samsung na Amazon ), ale z jakiegoś powodu nie są kompatybilne

Więc dolna linia ....

Tak, możesz go uaktualnić, ale tylko z oryginalnym dyskiem SSD firmy Apple (w tym momencie). Najlepszym rozwiązaniem jest uzyskanie jak największej kwoty, na jaką Cię teraz stać, ponieważ zapewnia zerową oszczędność kosztów i dodatkowy ból głowy związany z demontażem / ponownym montażem. IMO, po prostu nie jest tego warte.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.