Jak zainstalować starszą wersję aplikacji na iPhonie?


18

Chcę zainstalować aplikację Trello na moim iPhonie. Na telefonie mam iOS 7. Kiedy próbuję zainstalować aplikację, mówi mi, że potrzebuje co najmniej wersji 8 iOS.

Nie chcę aktualizować mojej wersji iOS, zwłaszcza w celu zainstalowania aplikacji. Jednak chcę go użyć, to trochę ważne.

Szukałem przez chwilę, jak to zrobić, ale mogłem znaleźć tylko rozwiązania, które działałyby, jeśli wcześniej zainstalowałeś aplikację i pojawia się ona na stronie „Zakupy” w iTunes lub coś w tym rodzaju. I to nie dotyczy tego przypadku.


Jak mogę zainstalować starszą wersję aplikacji (taką, która wymaga „tylko” iOS 7) bez konieczności aktualizacji systemu operacyjnego na iPhonie?


Prawdopodobnie nie bez złamania więzienia, chyba że masz pełną kopię zapasową iPhone'a ze starszą kopią aplikacji lub starą aplikacją w iTunes.
andrewmh20

Odpowiedzi:


9

Wygląda na to, że artykuł pomocy technicznej Apple wyjaśnia, co należy zrobić, aby uzyskać aplikację w żądanej wersji.

 • Przejdź do App Store na telefonie iPhone .
 • Naciśnij Aktualizacje, a następnie Kup.
 • Kiedy tam dotrzesz, powinno pokazać twoje konto Apple i powie Moje zakupy.
 • Naciśnij, aby wyświetlić wszystkie aplikacje
 • Znajdź Trello i spróbuj go pobrać. Jeśli wersja aplikacji zgodna z twoją wersją iOS jest dostępna w App Store, pozwoli ci to pobrać na telefon.
 • Jeśli wersja nie jest dostępna, przejdź do iTunes App Store, znajdź aplikację i kliknij Oceny i Recenzje.
 • Jest tam przycisk z napisem Wsparcie aplikacji. Kliknij to, a następnie wprowadź zapytanie do programisty. Mogą być w stanie pozwolić ci bezpośrednio pobrać potrzebną wersję aplikacji.

Jeśli to wszystko zawiedzie, być może inne opcje, takie jak Todoist, mają starszą wersję swojej aplikacji, do której można uzyskać dostęp.

To niestety nie pomoże ci w tej aplikacji, ponieważ nie brzmi to tak, jakbyś pobrał tę aplikację przed tym pytaniem, ale pomoże ci, jeśli przypadkowo zaktualizujesz aplikację, która nie będzie już działać z twoim wersja iOS.

 1. Przejdź do iTunes i usuń nową wersję aplikacji ze swojej biblioteki, a także z dysku.
 2. Przejdź do folderu Muzyka> iTunes> iTunes Media> Aplikacje mobilne na dysku.
 3. W tym folderze znajdą się wszystkie bieżące aplikacje oraz folder o nazwie Poprzednie aplikacje mobilne.
 4. Poprzednie aplikacje mobilne przechowują wszystkie stare wersje aplikacji za każdym razem, gdy przeprowadzasz aktualizację za pośrednictwem iTunes.
 5. Znajdź wersję aplikacji, która działa z twoją wersją systemu iOS, a następnie przeciągnij ją i upuść na iTunes. iTunes ponownie załaduje tę wersję aplikacji do biblioteki i przeniesie plik z powrotem do katalogu aplikacji mobilnych.
 6. Usuń aplikację z telefonu, a następnie po prostu zsynchronizuj telefon, a stara aplikacja powinna zostać załadowana. Może być konieczne kliknięcie telefonu i aplikacji w iTunes i dodanie iTunes.

Powodzenia w zdobywaniu aplikacji.


2
Z jakiegoś powodu najnowsza wersja iTunes nie ma opcji synchronizacji aplikacji z urządzenia na komputerze, więc nie pojawiają się w aplikacjach mobilnych. Czy wiesz, jak włączyć synchronizację aplikacji?
Matthew

1
@Matt Możesz to zrobić tylko w wersjach iTunes <= 12.6.3. W tym artykule pomocy
iFreilicht 28.12.2018

2

Pobierz „nową” aplikację na swój komputer, aby mieć „własność”. Teraz w telefonie przejdź do sklepu z aplikacjami i spróbuj pobrać z chmury. Zostaniesz poinformowany, że ta wersja nie jest kompatybilna i zostanie zaoferowana starsza wersja. Zaakceptuj ofertę, a będziesz mieć działającą wersję na swoim telefonie. Po zakończeniu nie zapomnij wykonać kopii zapasowej.


2

Właśnie to zrobiłem z aplikacją Phillips Hue (kompatybilną z wersją 8.0 lub nowszą) i systemem iOS 7.0.4. Zasadniczo pobierasz aplikację ze sklepu App Store na komputer. Następnie znajdź aplikację na telefonie i zamiast Get + powinna wyświetlić pobieranie w chmurze. Jeśli aplikacja ma starszą dostępną kompatybilną wersję, powinieneś być w stanie ją zainstalować. To zadziałało dla mnie!


Czy możesz bardziej gadatliwie „pobrać aplikację”? W AppStore mam tylko przycisk „+ Get”, a po jego naciśnięciu pojawia się komunikat, że muszę zaktualizować do wersji 8.0.
dma_k

„App Store na twoim komputerze” ... może on oznacza „iTunes na twoim komputerze”.
GEdgar

0

Odpowiedź nie jest łatwa, ponieważ jeśli postępujesz zgodnie z powyższą instrukcją Apple, plik IPA również znalazłby się na liście zakupów w AppStore ... W Mac iTunes 12.3.1 w moim ElCapitan wszystkie (stare i nowe) są w ten sam folder Folder „Aplikacje mobilne”, ale dla każdej aplikacji jest zainstalowana najnowsza wersja.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.