Jak mogę wyłączyć „brak kopii zapasowej za x dni” w TimeMachine?


16

(Zaktualizowano wybór odpowiedzi dla High Sierra. Zobacz starą odpowiedź, jeśli nadal korzystasz z Yosemite)

Korzystam z systemu OS X Yosemite i chcę wyłączyć powiadomienia z Time Machine. Rzadko wykonuję kopię zapasową dysku twardego, ponieważ wszystkie moje niezbędne pliki znajdują się w chmurze. Nie muszę uruchamiać timemachine tak często, jak to sugeruje / ostrzega / denerwuje mnie.

Jak wyłączyć powiadomienia? Wehikuł czasu nie znajduje się w preferencjach powiadomień i nie chcę przestać go całkowicie używać.


Pamiętaj, że jedna kopia zapasowa nie wystarcza Time Machine, a w chmurze jest prawdopodobnie minimum
użytkownik151019

Odpowiedzi:


6

Jak wspomniano wcześniej, proces wyłączania tych powiadomień nieznacznie zmienił się od stanu High Sierra.

Mam 10.13.2 i oto proces, który wykonałem:

  • Po odznaczeniu Automatycznie wykonaj kopię zapasową w sekcji Preferencje systemowe> Wehikuł czasu nadal otrzymywałem wiadomości.
  • Poszedłem też dalej i usunąłem moje stare urządzenie do tworzenia kopii zapasowych z Select Backup Disk ... i wtedy przestały się pojawiać ostrzeżenia (kciuki).

Szkoda, że ​​nie możesz po prostu zostawić skonfigurowanego dysku i wyłączyć powiadomień. Po prostu nie dbam o kopie zapasowe, ponieważ większość moich rzeczy jest w chmurze.
pixelfairy

AHA. Teraz wydaje się bardziej oczywiste, że ciągle otrzymywałem ten komunikat, ponieważ miałem stary dysk z kopią zapasową, z którego już nie korzystałem. Należy jednak wyjaśnić, że to jest powód powiadomień.
T3db0t,

16

Jeśli nie masz podłączonego zewnętrznego dysku twardego, przejdź do Preferencji systemowych >> Time Machine i przełącz go na WYŁ . Nadal będziesz mógł wykonywać kopie zapasowe, po prostu nie nastąpi to automatycznie.

W nowszych wersjach systemu operacyjnego musisz odznaczyć pole Automatycznie twórz kopie zapasowe, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy dysk kopii zapasowej po prawej stronie i wybierz opcję Przestań używać kopii zapasowych „Time Machine” .

To jest technika, której używam i nie widzę powiadomień.


Dzięki! Tak proste ... Chyba nie zdawałem sobie sprawy, że mogę to wyłączyć. Myślałem, że robi to także jakieś lokalne katalogowanie.
pixelfairy

Wygląda na to, że lokalnie przechowuje historię. Mogę wrócić do wczoraj, ubiegłego tygodnia i wielu innych punktów w przeszłości, które nie były zdalnie archiwizowane.
Esteban

9
Ta opcja zniknęła w High Sierra.
James Vanderhyde

9
Opcja jest nadal (w pewnym sensie) dostępna poprzez odznaczenie pola „Automatycznie wykonuj kopię zapasową”, a następnie kliknięcie prawym przyciskiem myszy / ctrl na dysku z kopią zapasową po prawej stronie i wybranie „Przestań używać kopii zapasowych„ Time Machine ”(następnie potwierdzenie). Oto krótki przewodnik po filmie, który wykonałem: giphy.com/gifs/3ohs7GEcBTTYdOA8sU
kevincoleman

1
Wybawiciel życia OMG, to bardzo pomaga. To kliknięcie prawym przyciskiem jest tak podstępne. Jak mogłem wiedzieć lol
Eddie
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.