Importowanie zdjęć z Lion do Yosemite Photo Library do zewnętrznego urządzenia pamięci masowej


1

Ostatnio przeszedłem na Yosemite. Wcześniej korzystałem z mojej biblioteki na zewnętrznym dysku twardym.

Teraz panikuję, ponieważ gdy mogłem przenieść moją bibliotekę zdjęć Yosemite na moje zewnętrzne urządzenie pamięci masowej, nie wiem, jak połączyć starą i nową bibliotekę. Po prostu nie importuje.

Proszę pomóż! i daj mi znać, jakie inne informacje muszę ci dostarczyć.

Mam MacBooka Air 10.104 OS X Yosemite.


Czy nowa biblioteka zdjęć Yosemite ma w sobie coś?
Jaime Santa Cruz

Odpowiedzi:


1

Z Wsparcie Apple :

Aby ręcznie migrować inną bibliotekę zdjęć:

  1. Zamknij zdjęcia.
  2. Przytrzymaj klawisz Opcja i otwórz Zdjęcia.
  3. Wybierz bibliotekę, którą chcesz otworzyć.
  4. Jeśli żądanej biblioteki nie ma na liście, kliknij opcję Inne biblioteki. Przejdź do żądanej biblioteki i kliknij Otwórz.

Możesz także przeciągnąć bibliotekę, którą chcesz otworzyć, do ikony Zdjęcia w Docku. Możesz też kliknąć Utwórz nowy, aby utworzyć zupełnie nową, pustą bibliotekę.

Zdjęcia mogą korzystać z bibliotek z iPhoto 8.0 lub nowszego i dowolnej wersji Aperture. Jeśli chcesz przeprowadzić migrację biblioteki z iPhoto 7 lub wcześniejszej, użyj bezpłatnego narzędzia Apple iPhoto Library Upgrader do przygotowania biblioteki.


Próbowałem klawisza Opcje / Otwórz zdjęcia / znajdź starą bibliotekę. To nie zadziałało. Próbowałem przeciągnąć bibliotekę przez ikonę iPhoto, która również nie działała. Pobrałem program iPhoto Library Upgrader, ale otrzymałem komunikat, że nie ma nic do zaimportowania. Czy są jakieś inne opcje? Myślę o umówieniu spotkania w barze Genius.
Anna77

1. Gdzie jest teraz twoja stara biblioteka iPhoto? 2. Czy w nowej bibliotece zdjęć na dysku zewnętrznym jest coś? 3. Zdjęcia będą znajdowały tylko starą bibliotekę w opcji + kliknij Otwórz Photos.app, jeśli jest dostępna gdzieś na dysku wewnętrznym lub zewnętrznym. 4. Inną opcją jest przeciągnięcie starej biblioteki iPhoto do nowego Photos.app, a nie iPhoto, jak mówiłeś. Zaktualizowany jest potrzebny tylko wtedy, gdy wersja iPhoto jest mniejsza niż 8.0
Jaime Santa Cruz

Poszedłem do baru Genius i pomogli mi. To przypadek, jak to zrozumieli. To był dziwaczny przypadek i obaj technicy nie mieli pojęcia, co się dzieje, ale dobrze, że to zadziałało. Jedyne, co musiałem zrobić, to kliknąć na rzeczywiste zdjęcia i wybrać je wszystkie, a nie po prostu kliknąć folder. Kto wiedział, że to takie proste!?!
Anna77

W każdym razie cieszę się, że poszedłem do baru Genius, ponieważ byli tak hojni i pomocni. Pomogli mi naprawić wiele innych irytujących rzeczy, takich jak kalendarze, kontakty i inne rzekomo drobne, ale irytujące wyzwania. Wiem, że o nich myślę, ale odczuwam ulgę, że zniknęły te drobne kłopoty i że moje zdjęcia są bezpieczne i zdrowe!
Anna77

James, aby odpowiedzieć na twoje pytanie - stara biblioteka była pusta! Jednak kiedy próbowałem zaimportować zdjęcia do nowej biblioteki, mogliśmy zobaczyć miniatury, ale nie mogliśmy znaleźć miejsca, w którym są przechowywane zdjęcia. Technik właśnie skończył klikać na pierwsze zdjęcie i próbował go zaimportować, co zadziałało, ale było to naprawdę zagadkowe zagadnienie. Miałem kilka takich błędów - coś, co powinno zająć 5 sekund, ale w rzeczywistości było to całkiem zagadkowe. Dziękujemy również za pomoc!
Anna77
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.