Strony iPad: zastępowanie motywu efektu drewna


1

Czy istnieje sposób zastąpienia brązowych pasków narzędzi z efektem drewna używanych przez Pages na iPadzie na coś bardziej neutralnego?

Odpowiedzi:


1

Jeśli Twoje urządzenie jest zepsute, zakładam, że możesz modyfikować pliki w pakiecie aplikacji? Nie złamałem jail mojego urządzenia, więc nie jestem pewien, jak to dokładnie działa. Jeśli jednak masz:

W pakiecie Strony znajdują się obrazy o nazwie TP_RulerBackground.pngi TP_toolbar_top_bg_norm.png. Jeśli zamienisz te pliki na coś innego, zmieni paski narzędzi / linijki.


To nie jest jailbreak, a właściwie to nie jest moje urządzenie - to członek rodziny, któremu trudno byłoby wyjaśnić tę koncepcję. Ale inaczej to by działało.
Marcus Downing

Tak naprawdę nie ma innego sposobu, aby to zrobić. O ile Pages nie zaproponuje preferencji zmiany pasków narzędzi (których nie robią), będziesz musiał zmienić je sam i zrobić to, co musisz zrobić jailbreak.
jtbandes
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.