Kolekcja muzyki nie jest sortowana według albumów na iOS 8.4


12

„Uaktualniłem” do iOS 8.4, a aplikacja Muzyka ma teraz nową ikonę i różne funkcje. To niesamowite, tyle że nie jestem w stanie wymyślić, jak wyświetlić moją kolekcję muzyki według albumu zamiast wykonawcy.

Stukam ikonę MyMusic na dole ekranu. Istnieje rozwijany selektor 1/3 drogi w dół, który (po stuknięciu) przedstawia „Wykonawców, Albumy, Utwory itp.”

Po wybraniu Album grupuje według albumu, ale sortuje według wykonawcy . Chcę, aby sortował według albumu. Mam nadzieję, że brakuje mi czegoś oczywistego, ale nie mogę tego rozgryźć.Właśnie otworzyłem w tym miejscu błąd. Ja: „Kiedy sortuję muzykę według albumów, nadal sortuję według wykonawcy, a nie albumu.” Apple: „Właściwie musisz wejść w te głębokie ustawienia w swoim telefonie i zmienić to, co powinno być oczywistym sortowaniem albumów, tak naprawdę to sortowanie albumów, głupku”. Ja: „Dzięki Apple ...”
gh0st

Odpowiedzi:


14

Przejdź do Ustawienia> Muzyka i w Bibliotece sprawdź, czy „Sortuj albumy” jest ustawione na Wykonawców lub Tytuł

ustawienia muzyki

Zmień na „Według tytułu”, aby posortować je zgodnie z opisem.

sortuj według wykonawcy / według tytułu


1
Właśnie otworzyłem w tym miejscu błąd. Ja: „Kiedy sortuję muzykę według albumów, nadal sortuję według wykonawcy, a nie albumu.” Apple: „Właściwie musisz wejść w te głębokie ustawienia w swoim telefonie i zmienić to, co powinno być oczywistym sortowaniem albumów, tak naprawdę to sortowanie albumów, głupku”. Ja: „Dzięki Apple ...”
gh0st

1
Chciałbym móc głosować jeszcze 10 razy. Martwi mnie to od miesięcy.
Brent pisze kod

To nie tylko odpowiedź na pierwotne pytanie, ale także dodatkowy efekt uboczny związany z pytaniem, na które szukałem odpowiedzi: na mojej liście „Albumy” kilka „kompilacji” nie było wyświetlanych, chyba że przestawiłem się na widok Kompilacje. Chciałem, żeby pojawiały się jako albumy, ponieważ dla mnie są i nie rozumiałem, dlaczego się nie pokazywały. Sądzę, że ponieważ mieli różnych artystów, zamiast po prostu wybrać porządną pozycję, pominęli ich? Nie wiem, ale wprowadzenie tej zmiany spowodowało, że się pojawili. Dwie poprawki z jedną zmianą! Tak i dziękuję!
Lindes
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.