Apple Music: oceny serc (utwory „Loved”) nie powinny się synchronizować między urządzeniami?


9

Uwielbiałem / Uwielbiałem dziesiątki utworów na komputerze Apple Music (na Macu), ale kiedy grałem je na moim iPhonie, nie były zachwycone / Loved.

Jest to normalne? Mam nadzieję, że nie, bo to nie miałoby sensu! (Dlaczego miałbym lubić utwór, ale tylko na jednym urządzeniu, a nie na innym?)

Jeśli jest to rzeczywiście normalne, czy istnieje sposób na wymuszenie tej synchronizacji?

Dzięki!


1
Możesz utworzyć inteligentną listę odtwarzania dla ulubionych utworów, ale dotyczy to tylko utworów dodanych do Twojej biblioteki. Mam również nadzieję, że to błąd, który rozwiążą.
Elliot Chance

Tak, pomyślałem tak dużo. Nie mam nic przeciwko, aby najpierw dodać do biblioteki. Chodzi o to, że inteligentna lista odtwarzania jest zapełniana tylko na moim komputerze Mac, a nie na telefonie.
Fabio Bracht

Zauważyłem, że nic nie synchronizuje się między moim komputerem Mac i iPhone'em. Domyślam się, że status serca jest tylko objawem niedziałania synchronizacji.
Jon Cox,

@Jon Ale moje ręczne listy odtwarzania są synchronizowane normalnie za każdym razem, gdy dodam lub usunę utwory. Działa w obie strony. Problem ma tylko status Heart (i inteligentna lista odtwarzania, która od niego zależy).
Fabio Bracht

Mam podobny problem, ale nie do końca, podoba mi się muzyka, synchronizacja z powiedzmy moim iPodem lub iPhonem, a po zakończeniu wszystkich niesłyszanych piosenek, czy to może być w jakiś sposób połączone, ponieważ denerwuje go konieczność powtarzania tych samych piosenek co najmniej raz dziennie

Odpowiedzi:


4

Badając podobne pytanie , znalazłem to samo, nie wydaje się, aby można było utworzyć inteligentną listę odtwarzania dla treści online.

Jeśli jednak pobierzesz utwór do odtwarzania w trybie offline, możesz Loveto zrobić , a wyświetli się on na inteligentnej liście odtwarzania Lovedutworów. Ta lista odtwarzania nie jest jednak synchronizowana z urządzeniem z systemem iOS, niezależnie od tego, czy znajduje się w trybie offline na urządzeniu z systemem iOS.

Wyobrażam sobie, że to błąd i na pewno nie jest zbyt przyjazny dla użytkownika. Ludzie są zdezorientowani faktem, że możesz Lovenapisać piosenkę, ale nie pozwala ci to przejrzeć listy Lovedutworów później.

Spodziewałbym się, że aktualizacja w przyszłości rozwiąże ten problem, wydaje się brakiem projektowania i testowania UX w Apple Music, ponieważ istnieje kilka takich problemów.


1
Czy to jest już naprawione? Zasadniczo nie ma sposobu, bym przestał używać Spotify na korzyść tego, dopóki tak się nie stanie ...
Mark Stickley

Czy ktoś znalazł rozwiązanie? Poważnie zastanawiam się nad przejściem na Spotify z tego powodu ...
Rodrigo Ruiz
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.