Dlaczego album w Apple Music jest oznaczony „E” i wyszarzony?


14

W nowej aplikacji Apple Music, która została dostarczona z iOS 8.4, niektóre albumy są wyszarzone i oznaczone literą „E”. Nie mogę ich otworzyć.

Przeprowadziłem wyszukiwanie w Google. W niektórych postach przeczytałem, że Apple używa symbolu „E” do jawnych materiałów. Nie znalazłem jednak żadnych informacji związanych konkretnie z aplikacją Muzyka.

Szukałem ustawień zarówno w aplikacji Muzyka, jak i aplikacji Ustawienia w sekcji Muzyka, ale nie mogłem znaleźć niczego związanego z tym pytaniem.

Moje pytania to:

  • Co oznacza symbol „E”?
  • Czy jest jakiś sposób na otwarcie takich albumów?

Dziwne pytanie, ale czy jest szansa, że ​​masz mniej niż 18 lat? Byłoby interesujące, gdyby firma Apple wyłączyła go, gdybyś był.
bassplayer7

Nie mam poniżej 18 lat. Wygląda na to, że domyślnie nie zezwalano na wyraźne treści.
vomako

Odpowiedzi:


19

Symbol E oznacza „Jawny”.

Możesz włączyć lub wyłączyć treści jawne w Ustawieniach na swoim urządzeniu. Znajdziesz opcję „ZEZWALAJ NA OCENĘ MUZYKI I PODCASTÓW” w części Ogólne -> Ograniczenia -> Muzyka i podcasty.

Może być konieczne wprowadzenie kodu PIN, aby uzyskać dostęp do ustawień Ograniczenia.

Możesz całkowicie wyłączyć ograniczenia, wybierając opcję „Wyłącz ograniczenia” w górnej części okna Ograniczenia.


Dzięki! Jednak na moim iPhonie ograniczenia nie są włączone.
vomako

3
Warto jednak zapoznać się z Ograniczeniami, aby zobaczyć, co to jest ustawione. Lub spróbuj włączyć, a następnie wyłączyć ponownie. Jeśli wyłączę wyraźne treści na swoim telefonie, otrzymam dokładnie takie zachowanie, jakie opisujesz. Symbol E jest szary (zwykle jest czarny) i żadna z tych treści nie będzie odtwarzana.
Alistair McMillan

2
To jest rzeczywiście poprawna odpowiedź. Na przykład nie mogłem odtworzyć utworu „The Day Is My Enemy” Prodigy, a wyszukiwanie nie wykazało niektórych utworów, których szukałem. Jednak po włączeniu Ograniczeń, włączeniu Jawnej, a następnie wyłączeniu ograniczeń wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem.
Alexander Woodblock

Myślę, że to błąd, ponieważ żadne włączone ograniczenia nie powinny być domyślnie
ustawione

Włączając coś, możesz następnie wyłączyć ... możesz postawić dobre pieniądze, że to błąd. :)
Alistair McMillan,

0

Miałem podobny problem z wyświetlaniem się E w iTunes, mimo że nadal mogłem słuchać, ponieważ nie ustawiono żadnych ograniczeń. Mam problemy z cenzurą i nie chciałem, aby te E były wbijane mi w nos za każdym razem, gdy otwierałem iTunes. Odkryłem więc, że w zakładce Ograniczenia w iTunes / Preferencje jest jeszcze jedno ustawienie pokazujące ograniczenia określonego kraju w bibliotece. Odznacz tę opcję i już nie musisz ich widzieć.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.