Czy serca zastąpiły liczbę gwiazdek w iOS 8.4 Apple Music / iTunes Match?


22

Bardzo długo oceniam utwory, mam kilka list odtwarzania, używając ocen w gwiazdkach itp.

Kiedyś byłeś w stanie kliknąć album i „przerzucić” go w systemie iOS i zobaczyć oceny swojej muzyki. Wygląda na to, że całkowicie go nie ma i ma opcję „wybicia serca” przedmiotu. Czy istnieje sposób edycji oceny gwiazdkowej utworu w systemie iOS 8.4?

Odpowiedzi:


25

Nie - elementy sterujące są jednak przesuwane.

Kliknij tytuł utworu na ekranie odtwarzania, a zmieni się on na zestaw gwiazdek, w których możesz zobaczyć i zmienić oceny gwiazdek.


To się udało! Martwiłem się, że te lata organizacji już minęły!
jmlumpkin

Czy ktoś jeszcze zauważył, że wiele z ich „gwiazdkowych” ocen zostało zresetowanych (do pustych / brak ocen) po aktualizacji do iOS 8.4?
sxc731

Ja też jestem maniakiem gwiazdkowym i musiałem ponownie nauczyć się ustawiać oceny w porównaniu z nowym sercem. Znalazłem też ten świetny artykuł na temat tego, jak sprawić, by Twoje listy odtwarzania były wyświetlane w bardziej widoczny sposób, działał jak urok: macrumors.com/2015/07/01/ ... Zauważyłem również, że niektóre moje piosenki zostały skasowane , wydaje się, że są utwory dodane w ciągu ostatniego miesiąca. Czy ktoś jeszcze tego doświadcza?

@ sxc731 Nie, ale możesz zadać nowe pytanie i link tutaj, jeśli uważasz, że coś się dzieje.
bmike

@bike Myślę, że wiem, co się dzieje; ma to związek z biblioteką iCloud Music, efektem ubocznym Apple Music, którego wcześniej nie używałem. Wygląda na to, że
istnieją poważne

8

Właśnie wybrałem Preferencje> Ogólne oceny w iTunes 12.2, OS Yosemite i daje ci opcję starych gwiazd, kier lub obu. Właśnie wróciłem do Stars ... jednym kliknięciem dla wszystkich moich piosenek z biblioteki. Preferencje iTunes 12.2


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.