Nie można włączyć biblioteki muzycznej iCloud


11

Dziś rano pobrałem iOS 8.4 i aktywowałem Apple Music. Zacząłem przeglądać i znalazłem album, który chciałem dodać do swojej biblioteki. Kiedy próbowałem go dodać, powiedziano mi, że muszę włączyć bibliotekę muzyczną iCloud, i zostałem skierowany do ustawień.

Jednak gdy próbuję włączyć to w ustawieniach, pojawia się błąd informujący, że „nie można włączyć biblioteki muzycznej iCloud”. Brak dalszych szczegółów. Ten błąd występuje, niezależnie od tego, czy wybiorę opcję „Scal” lub „Zamień” bieżącą bibliotekę mojego urządzenia.

Co muszę zrobić, aby obejść ten błąd?

Odpowiedzi:


11

Próbuj dalej. Po przełączeniu ustawienia, aby włączyć go kilkanaście razy w ciągu dwudziestu minut, w końcu zadziałało. Wydaje się, że był to tymczasowy problem związany z uruchomieniem.


1
Włączenie i wyłączenie trybu samolotowego działało dla mnie.

1
Po prostu próbować. Udało mi się po 30. próbie. Jak wspomnieli inni, Apple prawdopodobnie zostaje uderzony przez ludzi aktywujących bezpłatny okres próbny w Apple Music.
jarrodedg

Uruchomiłem ponownie telefon i zadziałało.

Włączanie i wyłączanie trybu samolotowego ... To zadziałało dla mnie

3

Od iMore

  1. Uruchom Ustawienia z ekranu głównego.
  2. Stuknij Muzyka (uwaga, ikona zmieniła kolory).
  3. Przełącz bibliotekę muzyczną iCloud na Wł.
  4. Wybierz, czy chcesz zastąpić lub scalić swoją bibliotekę. (Ostatecznie wybrałem Scal, gdy zadziałało).
  5. Jeśli błąd pojawi się ponownie, odrzuć go.
  6. Powtarzaj kroki 3-4, aż zadziała.

ustawienia


0

Poczekaj do jutra.

Miliony ludzi próbują włączyć, zarejestrować się i „wymusić ponawianie”, aby aktywować Apple Music w tym samym czasie; z punktu widzenia Apple wygląda to prawdopodobnie na DDoS .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.