Jak odblokować iPhone'a po zakończeniu umowy bez złamania więzienia?


11

Moja umowa na iPhone 3G została zakończona jakiś czas temu. Mam teraz 3GS. Chciałbym przekazać to komuś innemu, kto nie korzysta z AT&T. Zadzwoniłem do AT&T i nic by z tym nie zrobili. Słyszałem, że można go odblokować po zerwaniu więzienia. Czy jest alternatywa? Co się stanie, jeśli złamię więzienie, odblokuję, a następnie przywrócę? Czy nadal będzie odblokowany?


AT&T do dziś nie daje żadnej opcji: wireless.att.com/answer-center/…
cregox

Odpowiedzi:


5

Oficjalne odblokowanie iPhone'a można wykonać i jest obsługiwane przez Apple. Musisz zadzwonić do operatora telefonu komórkowego, poprosić o odblokowanie, a on skontaktuje się z Apple (lub ma specjalną aplikację, nie wiem), gdzie wyśle ​​IMEI twojego telefonu.

Po kilku dniach synchronizacji iPhone'a iTunes wyświetli ekran z informacją, że iPhone został odblokowany.


Nie miałem okazji ponownie zadzwonić. Dzieki za sugestie. Jeśli chodzi o IMEI, było widoczne w ustawieniach iPhone'a, zanim zadzwoniłem. Wydaje się, że nic nie robi. Czy to jakieś inne ustawienie?

1

Zadzwoń do operatora to właściwa czynność. To oni są odpowiedzialni za odblokowanie telefonu.
Tak przynajmniej jest w Niemczech.

Być może próba ponownego połączenia z AT&T pomaga. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​ponowne skontaktowanie się z infolinią, jeśli pierwszy operator nie jest w stanie obsłużyć Twojego żądania, pomaga. Czasami ktoś dostaje po prostu złego agenta call center lub agent miał zły dzień.


0

To stare pytanie, ale dodaję odpowiedź (AT&T i być może specyficzną dla USA), ponieważ wydaje się, że zasady AT&T zmieniły się od pierwszego pytania. Są też nowe odpowiedzi sugerujące, że usługi płatnego odblokowania nie są konieczne.

AT & T prąd (kwiecień, 2013) jest to, że polityka będzie odblokować iPhone, jeśli wszystkie są spełnione następujące warunki:

AT&T odblokuje iPhone'a w następujących okolicznościach:

  • Osoba żądająca odblokowania to:
    • Obecny klient AT&T lub
    • Były klient AT&T, który może podać numer telefonu lub numer konta.
  • IPhone został zaprojektowany do użytku w sieci AT&T.
  • Wszystkie zobowiązania umowne, w tym wszelkie zobowiązania terminowe związane z odblokowywanym urządzeniem, zostały w pełni spełnione.
  • IPhone nie został zgłoszony jako zgubiony lub skradziony.

Jest to omówione na stronie internetowej AT&T. Obecny link to http://www.att.com/esupport/article.jsp?sid=KB414532


0

Uwaga: wymaga to jailbreak.

Istnieje narzędzie o nazwie ultrasn0w. Jeśli korzystasz z obsługiwanego pasma podstawowego (uważam, że jeśli masz system iOS 6+), odblokuje on telefon.


2
Czy możesz dodać więcej szczegółów na temat tego, gdzie uzyskać Ultrasn0w i jakiej procedury aktualizacji / oprogramowania użyć z 06.15.00?
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.