Twitter dla iPhone nie działa po aktualizacji


2

Zaktualizowałem Twitter dla iPhone'a na iPodzie Touch drugiej generacji z systemem iPhone OS 3.1.2. Po aktualizacji nigdzie nie było widać ikony i musiałem ponownie uruchomić iPoda, aby go odzyskać. Próba uruchomienia aplikacji spowoduje pojawienie się białego ekranu na kilka sekund, a następnie awarii.

Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować aplikację i nie miałem szczęścia. Jak mogę ponownie uruchomić aplikację?


2
Jest również martwy na iPhonie. Myślę, że to tylko bzdury na Twitterze i nie testowanie ich aplikacji na wszystkich platformach przed przesłaniem ich do Apple. Niestety, jest to dość powszechne w Apple App-land - więcej niż kilku utalentowanych, ale wciąż amatorskich programistów, którzy nie rozumieją frazy „starsze wsparcie”

Odpowiedzi:


2

Twitter ogłosił, że aplikacja Twitter jest zepsuta w wersji 3.xx i że aktualizuje ją aktualizacja. Nie ma sposobu, aby to naprawić ręcznie; musisz tylko poczekać na aktualizację. Zwykle problem z awarią wynika z małej ilości pamięci RAM (która jest naprawiana przy ponownym uruchomieniu / ponownej instalacji), ale jest to problem z oprogramowaniem układowym.


Aktualizacja jest już dostępna.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.